Stadion Miejski im. Kazimierza Górskiego
(obszar: 7,5 ha / 2 parkingi / pojemność 1 700 osób)
ul. Sportowa 23 11-200 Bartoszyce

Na stadionie znajdują się 3 pełnowymiarowe boiska piłkarskie. Dwie płyty z naturalną nawierzchnią trawiastą oraz jedna płyta z syntetyczną nawierzchnią bardzo wysokiej jakości (dwie gwiazdki FIFA). Budowa tej ostatniej płyty została oddana do użytku w grudniu 2010r. Jednorazowo na wszystkich boiskach bez kolidowania można rozgrywać o jednym czasie 3 mecze.
=
Stadion w Bartoszycach jako jedyny w naszym województwie posiada bardzo duże zaplecze boisk piłkarskich w pięknie położonych terenach lasu. Zaplecze boisk oraz naturalny mikroklimat nadaje wyjątkowych walorów temu obiektowi jako miejscu treningowo - szkoleniowemu i świetnie sprawdza swoją rolę na sportowych obozach przygotowawczych. Mogła o tym się przekonać Młoda Legia Warszawa, która dwa razy odbywała w Bartoszycach swój obóz sportowy. Wymagająca drużyna pod opieką znamienitej kadry trenerskiej bardzo pozytywnie oceniła ten obiekt i w tym roku również właśnie w Bartoszycach odbędzie się ich kolejny obóz sportowy oraz WAKACJE Z LEGIĄ W BARTOSZYCACH - cykl 4 turnusów obozów sportowych.

Rodzinni piłkarze ziemi bartoszyckiej są zrzeszenie w Klubie sportowym MBKS Victoria Bartoszyce, który skupia około 200 piłkarzy w różnych kategoriach wiekowych. (kliknij tutaj)

Stadion posiada 2 parkingi na 60 samochodów. Przed wejściem na stadion umieszczone są 2 kasy biletowe.
W okolicach płyty głównej umieszczone są sanitariaty ogólnego użytku dla publiczności.
Stadion posiada budynek socjalny o pow. 120m2.
Powierzchnia całego obiektu wynosi 7,5 ha.
Pojemność stadionu to 1 700 osób.

Ponadto na obiekcie znajduje się bieżnia oraz skocznia w dal z rozbiegiem z poliuretanu
przystosowana do trójskoku oraz do skoku w dal.

z
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search