poniedziałek, 27 czerwiec 2022 18:44

Za nami kolejne turnieje w ramach GP w Tenisie Ziemnym

W V turnieju GP Bartoszyc w Tenisie Ziemnym 2022 mężczyzn rywalizacja przebiegała nie tylko przy wysokich temperaturach pogodowych, a także meczowych. Mimo upałów gościliśmy na naszych kortach zawodników z Braniewa, Warszawy, Korsz, Lidzbarka Warmińskiego i oczywiście naszych lokalnych tenisistów. Do rywalizacji mężczyzn przystąpiło 14 zawodników, którzy o kolejne szczeble drabinki turniejowej rywalizowali w pocie czoła.

 

Zacięty pojedynek drugiej rundy między Bartłomiejem Laszukiem i Kamilem Krupińskim obfitował w duże emocje. Kamil walczył dzielnie, ale ostatecznie uległ Bartkowi. Niestety, podczas meczu z Adamem Duchnikiem Bartek uległ kontuzji i skreczował przy stanie 4:1. Dobra passa nie opuszcza lidera rankingu Marka Kozłowskiego, który umocnił pozycję lidera wygrywając cały turniej.

W wyniku rywalizacji grupowej kobiet w III turnieju miejsca ułożyły się następująco:

1. miejsce - Anna Szymczukiewicz

2. miejsce - Anna Gromulska

3. miejsce - Barbara Morawska

Brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla zwycięzców. Przedstawiamy wyniki obu turniejów oraz aktualny ranking GP Bartoszyce

Kolejny turniej w kategorii 200 odbędzie się 10.07.2022 r. o godz. 9:00. Wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji i kibicowania.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 600 891 116.

Ostatnio zmieniany środa, 06 lipiec 2022 12:21
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search