poniedziałek, 20 czerwiec 2022 20:58

Mężczyźni i kobiety po kolejnych turniejach GP w Tenisie Ziemnym

Za nami kolejne turnieje w ramach GP w Tenisie Ziemnym. Czwarty raz na kortach przy ul. Korczaka rywalizowali ze sobą mężczyźni, a drugi raz kobiety.

Tym razem podczas IV turnieju GP Bartoszyc w Tenisie Ziemnym 2022 pogoda dopisała. W rywalizacji głównej wzięło udział 12 osób, walcząc o kolejne etapy w pocie czoła w pełnym słońcu. Nie zabrakło emocji i finale zmierzyli się Marek Kozłowski i Mariusz Królikowscy i po ciężkiej batalii Marek w super tie-breaku pokonał Mariusza.

W II Turnieju Kobiet mieliśmy dużo lepszą frekwencję. Gościliśmy 7 zawodniczek z Bartoszyc, Kętrzyna i Lidzbarka Warmińskiego. Do finału zakwalifikowały się Katarzyna Kozieł (Lidzbark Warmiński) oraz Anna Szymczukiewicz (Bartoszyce). Po ciężkim boju zwyciężyła Ania uzyskując kolejne I miejsce w turnieju kobiecym.

Brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników a szczególnie dla zwycięzców.

Przedstawiamy wyniki obu turniejów oraz aktualny ranking GP Bartoszyce. Kolejny turniej w kategorii 500 odbędzie się 26.06.2022 r. o godz. 9:00. Wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji i kibicowania. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 600891116. 

 drabinka kobiety 2 turniej

drabinka mezczyzni 4 turniej

ranking20 06

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 czerwiec 2022 21:39
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search