środa, 09 czerwiec 2021 12:33

Za nami I turniej z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym

6 czerwca  2021 r. odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym .Po długiej pandemicznej przerwie tenisiści złaknieni rywalizacji stawili się licznie na bartoszyckich kortach, na których powitaliśmy zawodników z Bartoszyc, Kętrzyna oraz Lidzbarka Warmińskiego.

 

15 osób stanęło w szranki i toczyło zacięte pojedynki w przepięknej pogodzie. Można było obserwować tenis na różnym poziomie i różnym stylu. Toczyły się pojedynki  Pań, młodzieży i dorosłych. I wszędzie towarzyszyły im pozytywne sportowe emocje. Po wielu godzinach zmagań tenisowych zwycięzcą turnieju został Marek Kozłowski, pokonując ostatecznie  w zaciętym finale Mateusza Pisiałka.  Zwycięzcą turnieju pocieszenia po zaciętej walce został Gawura Jerzy z Lidzbarka Warmińskiego. 

Przedstawiamy aktualny ranking po pierwszym turnieju.

Informujemy, ze kolejne turnieje z cyklu  Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym będą odbywały się co  2 tygodnie – niedziela  od godziny 9:00.  

KOLEJNY TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ 20.06.2021 O GODZ.9:00

Wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji. Nagrodą za zwycięstwo są nagrody rzeczowe ufundowane przez Bartoszycki Ośrodek Sporu i Rekreacji za co serdecznie dziękujemy. Dzięki temu możemy w Bartoszycach organizować takie turnieje i promować miasto Bartoszyce, przyciągając zawodników spoza Bartoszyc.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji turnieju  można uzyskać pod numerem telefonu 600891116.

 

Ostatnio zmieniany środa, 09 czerwiec 2021 12:33
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search