Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powodów organizacyjnych przekłada II rundę Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Wznowienie rozgrywek przewidziane jest na styczeń 2023 r. O szczegółach będziemy informować.

We wrześniu i październiku br. rozegrane zostaną drugie rundy w Bartoszyckich Ligach Piłki Siatkowej Kobiet oraz Mężczyzn. Wszystkie spotkania odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego.

Na boiskach przy ul. Kętrzyńskiej zakończyła się 23. już edycja Letniego Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. Rywalizacja trwała pięć tygodni, a udział w niej wzięli zawodnicy z kilku miast naszego województwa (i nie tylko).

Coraz bliżej rozstrzygnięć w tegorocznym Letnim Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. W każdej kategorii uczestnicy rozegrali już po cztery turnieje, a to oznacza, że do końca rywalizacji pozostało do przeprowadzenia po jednych zawodach.

Rywalizacja podczas Letniego Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022 w Bartoszycach osiągnęła już półmetek. Do zakończenia zmagań na piasku pozostyały po dwa turnieje w każdej z trzech kategorii.

W Bartoszycach trwają rozgrywki Letniego Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022. Uczestnicy mają za sobą po dwa turnieje w kategoriach mężczyzn, kobiet i mikstów. Na boiskach przy jeziorku miejskim rywalizowali w tym czasie siatkarze z Bartoszyc, Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego, Kętrzyna, Prażmowa oraz Mrągowa.

Już 27 czerwca rozpocznie się Letnie Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022. Udział w rywalizacji wezmą mężczyźni, kobiety oraz miksty. Przedstawiamy terminarz spotkań oraz regulamin rozgrywek. 

W sobotę (11 czerwca 2022 r.) na boiskach do plażowej piłki siatkowej przy Jeziorku Miejskim w Bartoszycach rozegrano Mistrzostwa Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet 2022, które były jednym z wydarzeń towarzyszących Międzynarodowym Dniom Bartoszyc 2022.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search