Na boiskach przy ul. Kętrzyńskiej zakończyła się 23. już edycja Letniego Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. Rywalizacja trwała pięć tygodni, a udział w niej wzięli zawodnicy z kilku miast naszego województwa (i nie tylko).

Coraz bliżej rozstrzygnięć w tegorocznym Letnim Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. W każdej kategorii uczestnicy rozegrali już po cztery turnieje, a to oznacza, że do końca rywalizacji pozostało do przeprowadzenia po jednych zawodach.

Rywalizacja podczas Letniego Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022 w Bartoszycach osiągnęła już półmetek. Do zakończenia zmagań na piasku pozostyały po dwa turnieje w każdej z trzech kategorii.

W Bartoszycach trwają rozgrywki Letniego Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022. Uczestnicy mają za sobą po dwa turnieje w kategoriach mężczyzn, kobiet i mikstów. Na boiskach przy jeziorku miejskim rywalizowali w tym czasie siatkarze z Bartoszyc, Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego, Kętrzyna, Prażmowa oraz Mrągowa.

Już 27 czerwca rozpocznie się Letnie Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022. Udział w rywalizacji wezmą mężczyźni, kobiety oraz miksty. Przedstawiamy terminarz spotkań oraz regulamin rozgrywek. 

W sobotę (11 czerwca 2022 r.) na boiskach do plażowej piłki siatkowej przy Jeziorku Miejskim w Bartoszycach rozegrano Mistrzostwa Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet 2022, które były jednym z wydarzeń towarzyszących Międzynarodowym Dniom Bartoszyc 2022.

5 czerwca 2022 r. na boiskach do plażowej piłki siatkowej odbyły się Mistrzostwa Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej Mikst 2022 organizowane w ramach Międzynarodowych Dni Bartoszyc 2022.

4 czerwca 2022 r. na boiskach do plażowej piłki siatkowej odbyły się Mistrzostwa Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022 organizowane w ramach Międzynarodowych Dni Bartoszyc 2022.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search