Znamy już szczegóły nadchodzących XXII. Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 26 listopada br., a o tytuł powalczy 13 drużyn z powiatów bartoszyckiego i kętrzyńskiego.

W miniony weekend delegacja Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościła na obiektach sportowych Legii w Warszawie oraz Nadarzynie. Wyjazd był efektem wieloletniej współpracy ośrodka sportu ze stołecznym klubem.

Za kilka tygodni rozpoczynamy w hali przy ul. Słowackiego kolejny sezon futsalowych rozgrywek. Sobota 26 listopada to dzień, w którym rozegrane zostaną pierwsze mecze XXII. Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Żeby jednak w nich zagrać, należy wcześniej zgłosić swoją drużynę.

Miało być dziesięć, ale ostatecznie dziewięć drużyn zagrało w sobotę 23 lipca br. w piątym Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Trofeum obroniła 20 BBZ.

Przed nami kilka godzin emocji, które zakończą się w środku nocy. W 5. edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce, które odbędzie się w sobotę 23 lipca 2022 r. na boiskach Orlik 2012 przy ul. Bema, zagra 10 drużyn. Początek rywalizacji o godz. 20.

Jeszcze do 18 lipca br. można skrzykiwać się, organizować i zgłaszać swoje drużyny do Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Kolejna edycja zawodów zaplanowana jest na sobotę 23 lipca.

Za nami XII Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Legii Warszawa Legia Bart U-10! W trzydniowej rywalizacji (10-12 czerwca) udział wzięło łącznie 13 drużyn. Nie zabrakło również zespołu piłkarskiego Kovel Wołyń, który przyjechał do nas z ogarniętej wojną Ukrainy.

23 lipca 2022 r. na boisku Orlik 2012 przy ul. Bema w Bartoszycach odbędzie się kolejna edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search