Aktualności

Na boiskach przy ul. Kętrzyńskiej zakończyła się 23. już edycja Letniego Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. Rywalizacja trwała pięć tygodni, a udział w niej wzięli zawodnicy z kilku miast naszego województwa (i nie tylko).

W sobotę 6 sierpnia br. na kilka godzin będziecie mogli cofnąć się w czasie i poczuć klimat rodem z epoki PRL. Wszystko za sprawą pikniku, na który zapraszają Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie "Dolina Róż".

Miało być dziesięć, ale ostatecznie dziewięć drużyn zagrało w sobotę 23 lipca br. w piątym Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Trofeum obroniła 20 BBZ.

Niedziela 24 lipca br. była terminem rozgrywania kolejnego turnieju w ramach Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym Mężczyzn 2022. Były to już siódme tegoroczne zawody. Do finału na kortach w Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej przy ul. Korczaka dotarli tenisiści z Kętrzyna i Korsz.

Coraz bliżej rozstrzygnięć w tegorocznym Letnim Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. W każdej kategorii uczestnicy rozegrali już po cztery turnieje, a to oznacza, że do końca rywalizacji pozostało do przeprowadzenia po jednych zawodach.

Szósty turniej tegorocznego Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym nie miał szczęścia do pogody, przez co musiał być rozgrywany na raty. Nie miał również szczęścia do meczu finałowego, gdzie kontuzja wyeliminowała jednego z zawodników.

Przed nami kilka godzin emocji, które zakończą się w środku nocy. W 5. edycji Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce, które odbędzie się w sobotę 23 lipca 2022 r. na boiskach Orlik 2012 przy ul. Bema, zagra 10 drużyn. Początek rywalizacji o godz. 20.

Rywalizacja podczas Letniego Grand Prix w Plażowej Piłce Siatkowej 2022 w Bartoszycach osiągnęła już półmetek. Do zakończenia zmagań na piasku pozostyały po dwa turnieje w każdej z trzech kategorii.

Informujemy, że w okresie wakacyjnym siłownia znajdująca się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego czynna jest od poniedziałku do piątku.

Jeszcze do 18 lipca br. można skrzykiwać się, organizować i zgłaszać swoje drużyny do Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Kolejna edycja zawodów zaplanowana jest na sobotę 23 lipca.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search