Aktualności

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż ze względu na rosnące ceny energii oraz duże koszty utrzymania lodowisko przy ul. Korczaka w nadchodzącym sezonie zimowym będzie nieczynne.

Zapraszamy do hali przy ul. Słowackiego w Bartoszycach na listopadowe i grudniowe wydarzenia sportowe. Sprawdź szczegółowy terminarz.

Znamy już szczegóły nadchodzących XXII. Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 26 listopada br., a o tytuł powalczy 13 drużyn z powiatów bartoszyckiego i kętrzyńskiego.

Mnóstwo emocji towarzyszyło uczestnikom zawodów Athletics Challenge, które odbyły się 12 listopada 2022 r. w bartoszyckiej hali widowiskowo-sportowej. W kilkugodzinnych zmaganiach udział wzięło 12 szkół podstawowych z terenu miasta oraz gminy Bartoszyce. Młodzi sportowcy rywalizowali pod czujnym okiem Karola Zalewskiego – mistrza olimpijskiego w sztafecie mieszanej 4×400m oraz pomysłodawcy projektu Athletics Challenge.

Kilkaset osób wzięło udział w jubileuszowym, XX. Bartoszyckim Biegu Niepodległości. W piątek 11 listopada br. spotkaliśmy się na terenie wokół kąpieliska miejskiego, by wspólnie uczcić nasze narodowe święto.

Już 12 listopada 2022 r. (godz. 10:00) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach odbędzie się Athletics Challenge, czyli lekkoatletyczne zmagania sportowe dla uczniów bartoszyckich i okolicznych szkół.

W miniony weekend delegacja Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościła na obiektach sportowych Legii w Warszawie oraz Nadarzynie. Wyjazd był efektem wieloletniej współpracy ośrodka sportu ze stołecznym klubem.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie i na świetnie przygotowanej trasie ścigali się w niedzielę 9 października br. uczestnicy zawodów MTB XC na Zamkowej Górze w Bartoszycach.

Chcesz aktywnie spędzić tegoroczne Święto Niepodległości? Nic trudnego! Wystarczy pojawić się w piątek 11 listopada br. na terenie przy kąpielisku miejskim w Bartoszycach (ul. Kętrzyńska) i wziąć udział w jubileuszowej, 20. edycji biegu niepodległości. Początek o godz. 12. Pamiątką po tym wydarzeniu będzie piękny medal, który otrzymasz na mecie. Na bieg zapraszają Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Za kilka tygodni rozpoczynamy w hali przy ul. Słowackiego kolejny sezon futsalowych rozgrywek. Sobota 26 listopada to dzień, w którym rozegrane zostaną pierwsze mecze XXII. Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Żeby jednak w nich zagrać, należy wcześniej zgłosić swoją drużynę.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search