Aktualności

poniedziałek, 12 wrzesień 2022 09:00

Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce dla UKS Jedynka KODO Morąg

Napisane przez

W niedzielę 11 września br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego odbył się Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce, współorganizowany przez Bartoszyckie Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 10 września w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego odbyła się VIII Senioriada Sportowa „Aktywne jest życie seniora” 2022. Udział w rywalizacji wzięło łącznie osiem drużyn, które próbowały swoich sił w pięciu specjalnie przygotowanych konkurencjach.

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powodów organizacyjnych przekłada II rundę Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Wznowienie rozgrywek przewidziane jest na styczeń 2023 r. O szczegółach będziemy informować.

Przez kilka niedzielnych godzin 4 września br. teren lodowiska przy ul. Korczaka tętnił życiem mocniej niż zazwyczaj. Nic dziwnego, bo podczas X. Sportowo-Rekreacyjnego Pikniku Rodzinnego z cyklu „Dni Osadnika” z Ekonomią Społeczną atrakcji nie brakowało.

We wrześniu i październiku br. rozegrane zostaną drugie rundy w Bartoszyckich Ligach Piłki Siatkowej Kobiet oraz Mężczyzn. Wszystkie spotkania odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego.

Upalna pogoda i koniec wakacji przyczyniły się do małej frekwencji podczas ostatniego, 9. turnieju tegorocznej edycji Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym. W niedzielę 28 sierpnia na obiekcie przy u. Korczaka gościliśmy 9 zawodników i zawodniczek, którzy dzielnie, w pocie czoła, rywalizowali na kortach.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza na X. Sportowo-Rekreacyjny Piknik Rodzinny z cyklu „Dni Osadnika”. W trakcie wydarzenia odbędzie się m.in. konkurs kulinarny „Smaki 3 Kultur”, do którego wciąż można się zgłaszać.

 Rozegrany w czasie długiego weekendu VIII turniej Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym tym razem gościł nieco mniej zawodników niż wcześniej. Zabrakło m.in. tenisistów z czołówki rankingu.

poniedziałek, 08 sierpień 2022 13:07

Kolejny piknik w klimacie PRL przeszedł do historii

Napisane przez

6 sierpnia 2022 r. na terenie bartoszyckiego lodowiska odbyła się kolejna edycja „Pikniku PRL”. Przez kilka godzin mieszkańcy Bartoszyc mieli świetnią okazję, aby poczuć klimat minionej epoki.

Na boiskach przy ul. Kętrzyńskiej zakończyła się 23. już edycja Letniego Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. Rywalizacja trwała pięć tygodni, a udział w niej wzięli zawodnicy z kilku miast naszego województwa (i nie tylko).

wtorek, 26 lipiec 2022 11:28

Zapraszamy na kolejną odsłonę pikniku rodem z PRL!

Napisane przez

W sobotę 6 sierpnia br. na kilka godzin będziecie mogli cofnąć się w czasie i poczuć klimat rodem z epoki PRL. Wszystko za sprawą pikniku, na który zapraszają Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie "Dolina Róż".

Miało być dziesięć, ale ostatecznie dziewięć drużyn zagrało w sobotę 23 lipca br. w piątym Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Trofeum obroniła 20 BBZ.

Niedziela 24 lipca br. była terminem rozgrywania kolejnego turnieju w ramach Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym Mężczyzn 2022. Były to już siódme tegoroczne zawody. Do finału na kortach w Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej przy ul. Korczaka dotarli tenisiści z Kętrzyna i Korsz.

Coraz bliżej rozstrzygnięć w tegorocznym Letnim Grand Prix Bartoszyc w Plażowej Piłce Siatkowej. W każdej kategorii uczestnicy rozegrali już po cztery turnieje, a to oznacza, że do końca rywalizacji pozostało do przeprowadzenia po jednych zawodach.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search