Aktualności

piątek, 25 listopad 2022 07:21

Komunikat dotyczący funkcjonowania lodowiska przy ul. Korczaka

Napisane przez

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż ze względu na rosnące ceny energii oraz duże koszty utrzymania lodowisko przy ul. Korczaka w nadchodzącym sezonie zimowym będzie nieczynne.

Zapraszamy do hali przy ul. Słowackiego w Bartoszycach na listopadowe i grudniowe wydarzenia sportowe. Sprawdź szczegółowy terminarz.

Znamy już szczegóły nadchodzących XXII. Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 26 listopada br., a o tytuł powalczy 13 drużyn z powiatów bartoszyckiego i kętrzyńskiego.

poniedziałek, 14 listopad 2022 09:50

Za nami Athletics Challenge z mistrzem olimpijskim Karolem Zalewskim!

Napisane przez

Mnóstwo emocji towarzyszyło uczestnikom zawodów Athletics Challenge, które odbyły się 12 listopada 2022 r. w bartoszyckiej hali widowiskowo-sportowej. W kilkugodzinnych zmaganiach udział wzięło 12 szkół podstawowych z terenu miasta oraz gminy Bartoszyce. Młodzi sportowcy rywalizowali pod czujnym okiem Karola Zalewskiego – mistrza olimpijskiego w sztafecie mieszanej 4×400m oraz pomysłodawcy projektu Athletics Challenge.

Kilkaset osób wzięło udział w jubileuszowym, XX. Bartoszyckim Biegu Niepodległości. W piątek 11 listopada br. spotkaliśmy się na terenie wokół kąpieliska miejskiego, by wspólnie uczcić nasze narodowe święto.

Już 12 listopada 2022 r. (godz. 10:00) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach odbędzie się Athletics Challenge, czyli lekkoatletyczne zmagania sportowe dla uczniów bartoszyckich i okolicznych szkół.

W miniony weekend delegacja Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościła na obiektach sportowych Legii w Warszawie oraz Nadarzynie. Wyjazd był efektem wieloletniej współpracy ośrodka sportu ze stołecznym klubem.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie i na świetnie przygotowanej trasie ścigali się w niedzielę 9 października br. uczestnicy zawodów MTB XC na Zamkowej Górze w Bartoszycach.

Chcesz aktywnie spędzić tegoroczne Święto Niepodległości? Nic trudnego! Wystarczy pojawić się w piątek 11 listopada br. na terenie przy kąpielisku miejskim w Bartoszycach (ul. Kętrzyńska) i wziąć udział w jubileuszowej, 20. edycji biegu niepodległości. Początek o godz. 12. Pamiątką po tym wydarzeniu będzie piękny medal, który otrzymasz na mecie. Na bieg zapraszają Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Za kilka tygodni rozpoczynamy w hali przy ul. Słowackiego kolejny sezon futsalowych rozgrywek. Sobota 26 listopada to dzień, w którym rozegrane zostaną pierwsze mecze XXII. Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Żeby jednak w nich zagrać, należy wcześniej zgłosić swoją drużynę.

poniedziałek, 12 wrzesień 2022 09:00

Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce dla UKS Jedynka KODO Morąg

Napisane przez

W niedzielę 11 września br. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego odbył się Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce, współorganizowany przez Bartoszyckie Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 10 września w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego odbyła się VIII Senioriada Sportowa „Aktywne jest życie seniora” 2022. Udział w rywalizacji wzięło łącznie osiem drużyn, które próbowały swoich sił w pięciu specjalnie przygotowanych konkurencjach.

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z powodów organizacyjnych przekłada II rundę Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Wznowienie rozgrywek przewidziane jest na styczeń 2023 r. O szczegółach będziemy informować.

Przez kilka niedzielnych godzin 4 września br. teren lodowiska przy ul. Korczaka tętnił życiem mocniej niż zazwyczaj. Nic dziwnego, bo podczas X. Sportowo-Rekreacyjnego Pikniku Rodzinnego z cyklu „Dni Osadnika” z Ekonomią Społeczną atrakcji nie brakowało.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search