Aktualności

W dniu 14.09.2021 r. na obiektach sportowych SP 7 w Bartoszycach odbyły się zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców rocznik 2009 i młodsi kl.VI.

WYNIKI :

w zawodach startowały drużyny z SP 7 , SP 8 i SP 1

1. SP 7 - SP 1   5:1

2. SP 7 - SP 8   2:1

3. SP 1 - SP 8   2:1

TABELA :

1. SP 7 - 6 pkt 7:2

2. SP 1 - 3 pkt 3:6

3. SP 8 - 0 pkt 2:4

Zespól SP 7 wystąpił w składzie: Szarejko Borys (1), Koreńczuk Kuba , Murawski Bartek (1), Rzepa Filip, Pudełek Kuba (4), Szczypior Tymek, Kuźmowicz Paweł (1)

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Kaliczyński Michał (3), KaliczyńskiNikodem, Kania Alan, Waszkiewicz Filip, Kolasa Bartosz, Woś Szymon, Sochan Adam,Matuszewski Paweł.

Zespół SP 8 wystąpił w składzie : Baczewski Mateusz, Borkowski Jakub, Suszycki Zbigniew (2), Błędowski Dawid, Iżycki Michał, Maczuga Julian, Litvinov Dmytro, Luźny Adam, Stypik Maciej.

Zespoły SP 7 i SP 1 wywalczył awans do zawodów powiatowych.

Zawody sędziował : Waldemar Pisarzewski

Zawody zostały zorganizowane przez : Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W dniu 27.09.2021 r. (poniedziałek ) o godz. 12.30 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych.

  • Uczestnictwo :

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej kl. VII – VIII ur.2007 i młodsi

- zespół składa się z 6 dziewcząt lub 6 chłopców

- dwie najlepsze sztafety mają prawo do reprezentowania miasta w zawodach powiatowych ( jeżeli takowe będą rozegrane )

  • Program zawodów :

- sztafetowy bieg dziewcząt – 6 x 500 m – godz. 12.30

- sztafetowy bieg chłopców – 6 x 500 m – godz. 12.50

  • Przeprowadzenie zawodów :

- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety

- zawodniczki / zawodnicy  biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego

- ostatni zawodnik ma przypiętą wstążkę lub szarfę

  • Uwagi końcowe :

- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów

- organizator nie zapewnia szatni

- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową

- biegamy bez  kolców

- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.

Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik  2007/2008

Lp.

               Nazwa  imprezy       

  Termin zawodów

1

Piłka nożna 6 - cio osobowa chłopców kl. VII -VIII

Wrzesień

2

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt kl. VII- VIII

Wrzesień/Październik 2021

3

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców kl. VII- VIII

Wrzesień/Październik 2021

4

Piłka siatkowa dziewcząt

Październik

5

Piłka siatkowa chłopców

Październik

6

     Piłka ręczna chłopców kl.  VII- VIII

Listopad

7

    Piłka ręczna dziewcząt kl.  VII- VIII

Grudzień

8

Indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców kl.  VII- VII

Grudzień

9

 Halowa piłka nożna chłopców

Styczeń2022

10

Piłka koszykowa dziewcząt

Luty

11

Piłka koszykowa chłopców

Luty/Marzec

12

Mieszane sztafetowe biegi przełajowe kl. VII- VIII

Marzec/Kwiecień

13

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Czerwiec

 

         IGRZYSKA DZIECI - rocznik  2009 - 2011

Lp.

Nazwa Imprezy

Przewidywany termin

zawodów

1

Piłka nożna 6- cio osobowa chłopców kl.  VI i młodszych

Wrzesień

2

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt kl.  VI i młodszych

Wrzesień/Październik

3

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców kl.  VI i młodszych

Wrzesień/Październik

4

Mini- siatkówka  „3”  dziewcząt kl. V

Październik

5

Mini - siatkówka „3” chłopców kl. V

Mini –siatkówka „4”  dziewcząt kl. VI

Mini- siatkówka  „4” chłopców  kl.  VI

Listopad

6

Mini – piłka ręczna  chłopców kl. VI

Listopad

7

Mini – piłka ręczna dziewcząt kl. VI

Grudzień

8

Indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców kl. VI

Grudzień

9

Halowa piłka nożna kl. V

Luty

10

Halowa piłka nożna kl. IV

Luty

11

Czwórbój  LA dziewcząt kl. VI

Kwiecień/Maj

12

Czwórbój  LA chłopców  kl. VI

Kwiecień/Maj

13

Trójbój  LA  dziewcząt    kl. VI

Maj

14

Trójbój LA  chłopców     kl. VI

Maj

15

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Czerwiec

W dniach 09-10.09.2021 r. reprezentujący Bartoszyce Z-ca Burmistrza Krzysztof Hećman, Dyrektor Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Norbert Gromulski oraz Menadżer Sportu przy BOSiR Sławomir Kirkuć, wzięli udział w uroczystościach „OGÓLNOPOLSKICH DNI OLIMPIJCZYKA” oraz w V Edycji Alei Gwiazd „OLIMPIJCZYKÓW I MISTRZÓW SPORTU”.

Rozegrano I kolejkę II rundy Miejskiej Ligi Miasta Bartoszyce w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn 2020/2021. Przedstawiamy wyniki oraz aktualne tabele rozgrywek.

5 września 2021 r. odbył się turniej MASTERS Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym.

środa, 01 wrzesień 2021 08:51

Nowy termin turnieju finałowego MASTERS w tenisie ziemnym

Napisane przez

Turniej finałowy MASTERS Grand Prix Bartoszyc z powodu warunków atmosferycznych został przeniesiony na 5 września 2021 (niedziela). Początek o godzinie 9.00

1 września 2021 r. rozpocznie się II runda Bartoszyckiej Ligi w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn 2020/2021. Przedstawiamy pełne terminarze II rundy rozgrywek.

Informujemy, że zaplanowany na 28 sierpnia 2021 r. (godz. 15:00) Dzień z Marcinem Różalskim, z uwagi na prognozowane opady deszczu, odbędzie się na terenie Centrum Sportowego przy ul. Korczaka w Bartoszycach (lodowisko). 

W imieniu organizatorów zapraszamy Państwa na Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce Piotra Petrykowskiego.

15 sierpnia 2021 r. odbył się VI turniej z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym kategorii 500. Sezon urlopowy przyczynił się do nielicznej obsady turnieju.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search