Aktualności

W dniu 26.10.2021 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „4” chłopców klas VI Szkół Podstawowych..

WYNIKI :
1. SP 3 - SP 4 2 : 1 ( 16 : 25 ; 27 : 25 ; 15 : 12 )
2. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 11 ; 25 : 14 )
3. SP 7 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 11 ; 25 : 11 )

TABELA :
1. SP 7 - 4 pkt 4 : 0 stosunek setów
2. SP 3 - 3 pkt 2 : 3 -//-
3. SP 4 - 2 pkt 1 : 4 -//-

 

Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Sylwester Nowokuński.

Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa

Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach.

Zawody sędziowali : Waldemar Pisarzewski i Sławomir Murawski

W dniu 26.10.2021 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „4” dziewcząt klas VI Szkół Podstawowych.

WYNIKI :
1. SP 7 - SP 1 2 : 0 ( 25 : 3 ; 25 : 15 )
2. SP 4 - SP 3 2 : 1 ( 25 : 13 ; 20 : 25 ; 15 : 11 )
3. SP 1 - SP 4 2 : 1 ( 10 : 25 ; 26 : 24, 20 : 18 )
4. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 4 ; 25 : 17 )
5. SP 1 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 23 ; 25 : 21 )
6. SP 7 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 12 ; 25 : 5 )

TABELA :
1. SP 7 - 6 pkt 6 : 0 stosunek setów
2. SP 1 - 5 pkt 4 : 2 -//-
3. SP 4 - 4 pkt 2 : 4 -//-
4. SP 3 - 3 pkt 1 : 6 -//-

 

Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Elżbieta Petrecka.

Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.

Opiekunem zespołu SP 3 była pani mgr Izabela Majchrzak

Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach.

Zawody sędziowali : Waldemar Pisarzewski i Sławomir Murawski

W dniu 20.10.2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „3” chłopców klas V Szkół Podstawowych..

WYNIKI :

1. SP 4 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 17 ; 25 :23 )
2. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 6 ; 25 : 12 )
3. SP 7 - SP 4 2 : 1 ( 25 : 5 ; 24 : 26 ; 15: 10 )

TABELA :
1. SP 7 - 4 pkt 4 : 1 stosunek setów
2. SP 4 - 3 pkt 3 : 2 -//-
3. SP 3 - 2 pkt 0 : 4 -//

 

Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Irena Daćko.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.

Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkoła Podstawowa Nr 7.

Zawody sędziowali : Sławomir Murawski i Waldemar Pisarzewski

W dniu 20.10.2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „3” dziewcząt klasa V Szkół Podstawowych..

WYNIKI :

1. SP 1 - SP 4 2 : 1 ( 18: 25 ; 25 :0 ; 16:14 )
2. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 :10 ; 25 : 23 )
3. SP 1 - SP 3 2 : 1 ( 25 :15 ; 22 : 25; 17 :15 )
4. SP 7 - SP 1 2 : 0 ( 25 :17 ; 25 : 13 )
5. SP 7 - SP 4 1 : 2 ( 21 : 25 ; 25 : 0 ; 12 : 15 )
6. SP 3 - SP 4 1 : 2 ( 16 :25 ;25 : 0 ; 9 :15 )

TABELA :

1. SP 7 - 5 pkt 5 : 2 stosunek setów
2. SP 1 - 5 pkt 4 : 4 -//-
3. SP 3 - 3 pkt 2 : 6 -//-
4. SP 4 - Poza konkurencją ( brak regulaminowej liczby zawodniczek )

 

Opiekunami zespołu SP 3 byli pani mgr Izabela Majchrzak i pan mgr Józef Lompa

Opiekunem zespołu SP 7 były pani mgr Irena Daćko i pani mgr Grażyna Baranowska

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski

Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska

Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji
i Szkoła Podstawowa nr 7.

Zawody sędziowali : Waldemar Pisarzewski i Sławomir Murawski

czwartek, 28 październik 2021 21:50

Zapraszamy na Bartoszycki Bieg Niepodległości 2021

Napisane przez

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w Bartoszyckim Biegu Niepodległości 2021.

Poznaliśmy zwycięzców spotkań o trzecie miejsce w siatkarskiej lidze kobiet i mężczyzn sezonu 2020/2021. Przedstawiamy wyniki poszczególnych meczy. 

Rozegrano pierwsze mecze rundy finałowej play-off Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2020/2021. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.

piątek, 15 październik 2021 13:30

Od 01.11.2021r. fitness na ul. Limanowskiego będzie nieczynny

Napisane przez

Informujemy, że od 01.11.2021 r. fitness na ul. Limanowskiego będzie nieczynny.

Ruszają zapisy na XXI Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Przypomnijmy, że poprzednia edycja turnieju nie została dokończona ze względu na obostrzenia związane z pandemią. 

W dniu 05.10.2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych

WYNIKI:
1. Możejko Igor - Sowiński Oskar 2:1 (21:18, 16:21, 22:20)
2. Szczygielski Kacper - Możejko Igor 2:0 (21:14, 21:10)
3. Szczygielski Kacper - Sowiński Oskar 2:0 (21:12, 21:9)

KOŃCOWA TABELA:
1. Szczygielski Kacper – SP 7 - 4 pkt
2. Możejko Igor – SP 7 - 2 pkt
3. Sowiński Oskar – SP 7 - 0 pkt

Opiekun zespołu:

SP 7 – pani mgr Elżbieta Petrecka

Organizatorem zawodów był BOSiR. Sędzią zawodów był pan Waldemar Pisarzewski

W dniu 01.10.2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt SP

WYNIKI:

1. Siemińska Julia - Kwiecińska Amelia 2:0 (21:16 , 21:7)
2. Siemińska Julia - Kirwiel Aleksandra 2:0 (21:18 , 21:6)
3. Kirwiel Aleksandra - Kwiecińska Amelia 2:0 (21:17 , 21:18)

KOŃCOWA TABELA:
1. Siemińska Julia – SP 7 - 4 pkt
2. Kirwiel Aleksandra – SP 7 - 2 pkt
3. Kwiecińska Amelia – SP 7 - 0 pkt

Opiekun zespołu:
SP 7 – pani mgr Katarzyna Młyńska

Organizatorem zawodów był BOSiR. Sędzią zawodów był pan Waldemar Pisarzewski

Świetna wiadomość dla miłośników piłki ręcznej! Do Bartoszyc przyjedzie Młodzieżowa Reprezentacja Kobiet w Piłce Ręcznej.

W dniu 27.09.2021 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców kl. VII-VIII szkół podstawowych.

WYNIKI :

dystans 6 x 500 m

DZIEWCZĘTA                                                                

  1. SP 7 - 7 min 59 sek.                                                                    
  2. SP 4 - 8 min 22 sek.                                       
  3. SP 1 - 9 min 03 sek.                                
  4. SP 3 -11 min02 sek.                                   

CHŁOPCY      

  1. SP 7 - 6 min 58 sek.
  2. SP 4 - 7 min 03 sek.
  3. SP 3 - 7 min 04 sek.
  4. SP 1 - 7 min 24 sek.

* w zawodach  nie  startowała  SP 8

Opiekunami zespołu SP 7 byli pani mgr Elżbieta Petrecka i pan mgr Artur Kupis

 SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk, SP 3 pani mgr Izabela Majchrzak, pani mgr Lidia Maruszeczko Karpińska, pan mgr Józef Lompa, SP1 pani mgr Iwona Sosnowska, pan mgr Marek Wiszniewski.

Zawody zostały zorganizowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach wystartowało 48 uczniów kl VII-VIII  bartoszyckich szkół podstawowych.

Sędzią głównym zawodów był Waldemar Pisarzewski.

W dniu 27.09.2021 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców kl. VI i młodszych szkół podstawowych.

WYNIKI :

dystans 6 x 500 m

DZIEWCZĘTA                                                                

  1. SP 7 - 8 min 10 sek.                                     
  2. SP 1 - 8 min 23 sek.                                       
  3. SP 3 - 8 min 34 sek.                                
  4. SP 4 - 9 min 20 sek.                                   

CHŁOPCY

  1. SP 7 - 8 min 25 sek.
  2. SP 4 - 9 min 00 sek.
  3. SP 3 - 9 min 01 sek.
  4. SP 1 - 9 min 14 sek.

* w zawodach nie  startowała  SP 8

Opiekunami zespołu SP 7 byli pani mgr Elżbieta Petrecka i pan mgr Artur Kupis

 SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk, SP 3 pani mgr Izabela Majchrzak, pani mgr Lidia Maruszeczko Karpińska, pan mgr Józef Lompa, SP1 pani mgr Iwona Sosnowska, pan mgr Marek Wiszniewski.

Zawody zostały zorganizowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach wystartowało 48 uczniów kl. VI i młodszych bartoszyckich szkół podstawowych.

Sędzią głównym zawodów był Waldemar Pisarzewski.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search