Aktualności

W dniu 17.10. 2018 r. ( środa ) o godz. 9.00 w hali sportowej ZSP 1 w Bartoszycach zostaną rozegrane zawody w mini piłce ręcznej chłopców klas VIII – VII i młodszych SP.

Uczestnictwo :
- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2004 r. i młodsi
- zespół liczy 14 zawodników
- szkoła do rozgrywek może zgłosić jedną drużynę

Przepisy gry :
- Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami ZPRP.
- Należy grać na boisku o wymiarach długość od 32 do 40 m i szerokość od 16 do 20 m.
- Na boisku może znajdować się łącznie z bramkarzem 7 zawodników,
- Piłka: zaleca się granie piłkami nr 1 (junior), ale dopuszczalne są dla chłopców również piłki nr 2 (damskie) tj. dla dziewcząt obwód piłki 50-52 cm, a dla chłopców 54-56 cm.
- Czas gry: 2 x 10 minut z 3 minutową przerwą.
- Dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu.
- Zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki.
- Czas wykluczenia zawodnika 1 min.
- Obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę.
- Drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.

Punktacja :

Za wyniki osiągniete w poszczególnych zawodach przyznaje się :
- 3 pkt - za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry,
- 2 pkt - za zwycięstwo po rzutach karnych,
- 1 pkt - za porażkę po rzutach karnych
- 0 pkt – za porażkę w regulaminowym czasie gry

O kolejności końcowej decyduje kolejno :
- większa liczba zdobytych punktów
- większa liczba zdobytych punktów pomiędzy zainteresowanymi drużynami
- lepsza różnica bramek między zainteresowanymi drużynami
- lepsza różnica bramek w rozgrywkach
- większa liczba zdobytych bramek

Uwagi końcowe :
- proszę przybyć na zawody 15 minut przed pierwszym spotkaniem
- zawodników obowiązuje strój sportowy
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów
- opiekunowie drużyn dostarczają organizatorowi zawodów, listy startowe zawodników

Konkurncja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII SP.

Tabela :

1. SP 7 - 34 pkt
2. SP 3 - 25 pkt
3. SP 4 - 20 pkt
4. SP 1 - 19 pkt
5. SP 8 - 2 pkt

W dniu 04.10.2018 r. w sali sportowej SP 7 odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII SP.

WYNIKI :
1. SP 3 - SP 1 2 : 0 ( 25 : 11, 25 : 6 )
2. SP 7 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 7, 25 : 13 )
3. SP 3 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 6, 25 : 5 )
4. SP 7 - SP 1 2 : 0 ( 25 : 11, 25 : 13 )
5. SP 1 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 19, 25 : 13 )
6. SP 3 - SP 7 2 : 0 ( 25 : 19, 25 : 22 )

• w zawodach nie wystartowała SP 8

Zwycięski zespól SP 3 wystąpił w składzie : Ślusar Konrad, Tokarz Jakub, Koszelnik Konrad, Grubski Michał, Sturlis Karol, Kaczyński Michał, Bykowski Szymon, Kupniewski Tomasz.

Opiekunem zespolu SP 3 był pan mgr Marek Ignatowski.

Zespół SP 7 wystąpił w składzie : Majewski Mateusz, Pożniak Piotr, Węglicki Adam, Ostapkiewicz Igor, Krawczyk Kacper, Kalinowski Michał, Girulski Igor, Tywoniuk Fabian.

Opiekunem zespolu SP 7 był pan mgr Sylwester Nowokuński.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Lewandowski Piotr, Janowicz Szymon, Gawruk Alan, Abucewicz Sergiusz, Bogucki Dominik, Woś Hubert, Marecki Filip, Szwed Marcin, Grzywnowicz Marcel, Seretny Michał.

Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Zbigniew Kuśnierz.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Kruk Konrad, Sarzyński Mateusz, Mordel Radosław, Konrad Przemysław, Możdżeń Piotr, Surma Aleksander, Tumiński Damian, Krześciański Błażej, Śpiewak Mikołaj.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

Zawody zostały zorganizowane przez BOSiR oraz SP 7 w Bartoszycach.
Zawody sędziowali pp. mgr Marek Ignatowski i mgr Sylwester Nowokuński.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VII – VIII.

TABELA :
1. SP 7 - 10 pkt
2. SP 3 - 8 pkt
3. SP 4 - 5 pkt
4. SP 1 - 5 pkt
5. SP 8 - 2 pkt

W dniu 18.09.2018 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłkce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.

WYNIKI :

1. SP 3 - SP 4 2 : 0 ( 1 : 0 )
2. SP 1 - SP 7 1 : 4 ( 0 : 3 )
3. SP 3 - SP 7 0 : 3 ( 0 : 1 )
4. SP 4 - SP 1 0 : 3 ( 0 : 1 )
5. SP 4 - SP 7 0 : 7 ( 0 : 2 )
6. SP 3 - SP 1 3 : 0 ( 2 : 0 )
7. SP 8 - SP 3 2 : 4 ( 0 : 2 )
8. SP 8 - SP 1 1 : 3 ( 1 : 1 )
9. SP 8 - SP 4 2 : 5 ( 2 : 2 )
10. SP 8 - SP 7 0 : 11 ( 0 : 5 )

TABELA :

1. SP 7 - 12 pkt 25 : 1 stosunek bramek - 5 pkt do współzawodnictwa
2. SP 3 - 9 pkt 9 : 5 -//- - 4 pkt -//-
3. SP 1 - 6 pkt 7 : 8 -//- - 3 pkt -//-
4. SP 4 - 3 pkt 5 : 14 -//- - 2 pkt -//-
5. SP 8 - 0 pkt 5 : 23 -//- - 1 pkt -//-

Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie : Uzarewicz Artur ( 1 ), Kiszka Szymon, Girulski Igor (9), Tywoniuk Fabian (1), Sófczyński Dawid (6), Welens Hubert (2), Kadziewicz Jakub (2), Czarnuszewicz Mateusz (2), Majewski Mateusz.

Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Artur Kupis.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Rynkiewicz Piotr, Sturli Karol (2), Pisarek Łukasz (2), Sadowski Konrad ( 3 ), Kucharski Dawid, Krejer Jakub, Przybytek Maciej (1), Niksa Kacper (1).

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Marek Ignatowski.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Marecki Filip, Janowicz Szymon, Szwed Marcin, Motylewski Hubert, Sieniawski Arkadiusz (5), Balewski Franciszek (2), Miciul Grzegorz, Ługowski Filip, Zaręba Maciej, Grzywnowicz Marcel.

Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Tadeusz Albin.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Surma Aleksander, Mordel Radosław, Iwanowski Jakub ( 2 ), Surowiec Tomasz (2), Konrat Przemysław, Grygorowicz Denis, Odyniec Paweł, Tumiński Damian, Bońkowski Mariusz, Pawski Szymon (1).

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

Zespół SP 8 wystąpil w składzie : Kopytko Grzegorz (3), Bryl Filip (1), Wnukowicz Wiktor, Rodak Dawid, Siekierzycki Maksym, Stepaniuk Nazarij, Nowak Dawid (1).

Opiekunem zespołu SP 8 był pan mgr Kamil Figat.
( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

Mecze sędziował również pan Sławomir Murawski.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców.

 

TABELA :

1. SP 7 - 5 pkt
2. SP 3 - 4 pkt
3. SP 4 - 3 pkt
4. SP 1 - 2 pkt
5. SP 8 - 1 pkt

 

W dniu 12.09.2018 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców Szkół Podstawowych.

WYNIKI :

1. SP 3 - SP 4 3 : 2 ( 2 : 0 )
2. SP 1 - SP 7 1 : 5 ( 1 : 2 )
3. SP 3 - SP 7 0 : 1 ( 0 : 0 )
4. SP 4 - SP 1 6 : 1 ( 3 : 1 )
5. SP 4 - SP 7 1 : 1 ( 1 : 0 )
6. SP 3 - SP 1 0 : 0 ( 0 : 0 )
7. SP 1 - SP 8 5 : 0 ( 3 : 0 )
8. SP 3 - SP 8 5 : 1 ( 2 : 0 )
9. SP 4 - SP 8 5 : 1 ( 1 : 0 )
10. SP 7 - SP 8 6 : 0 ( 2 : 0 )

 

TABELA :

1. SP 7 - 10 pkt 13 : 2 stosunek bramek - 5 pkt do współzawodnictwa
2. SP 3 - 7 pkt 8 : 4 -//- - 4 pkt -//-
3. SP 4 - 7 pkt 14 : 6 -//- - 3 pkt -//-
4. SP 1 - 4 pkt 7 : 11 -//- - 2 pkt -//-
5. SP 8 - 0 pkt 2 : 21 -//- - 1 pkt -//-

* o kolejności miejsc pomiędzy SP 3 i SP 4 zadecydowało bezpośrednie spotkanie

Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie : Tylec Filip, Uściniak Igor ( 9), Welens Jan (1), Możejko Szymon (1), Maciejewski Jakub, Fijałkowski Hubert (1), Zajączkowski Wojciech (1), Frączak Mateusz.

Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Elżbieta Petrecka.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Rynkiewicz Piotr, Lewoń Gabriel, Kaniewski Dominik (1), Jankowski Dominik (4), Bulejak Marcel (3), Szatkowski Adam, Bryl Igor, Boras Karol

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Marek Ignatowski.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Tyszecki Cyprian (2), Tyszecki Oliwier (1), Buśko Miłosz (2), Iwanicki Jakub (6), Gola Denis, Surowiec Tomasz, Zembrzuski Karol (1), Sosiński Szymon, Kokoszka Hubert, Tarasewicz Sebastian (2).

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Jurewicz Marcel, Janowicz Olaf (2), Psujek Mirosław (1), Jażwiński Łukasz (3), Lachowicz Szymon, Dadzik Szymon (1), Szwed Kacper, Meresta Kornel, Kołodziejczyk Michał, Chroszczyński Jakub.

Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Zbigniew Kuśnierz.

Zespół SP 8 wystąpił w składzie : Błędowski Mateusz (1), Prokop Piotr, Prokopiuk Gabriel, Bryła Filip, Wnukowicz Cezary, Baczewski Mateusz (1), Błędowski Dawid, Styrańczak Wiktor, Kircio Tomasz, Luźny Przemysław, Maczuga Julian.

Opiekunem zespołu SP 8 był pan mgr Kamil Figat.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

Mecze sędziował również pan Sławomir Murawski

wtorek, 30 październik 2018 08:42

Komunikat nr 8 - dotyczy zmiany miejsca rozegrania zawodów

Napisane przez

W dniu 04.10.2018 r. w sali sportowej GIM 2 odbędą się zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII szkół podstawowych.

Terminarz :

> dnia 04.10. 2018 r. ( czwartek ) – sala GIM 2 – godz. 9.30

- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów

 Przepisy :

1. drużynę stanowią uczennice klas VII – VIII ur. 2004 – 2005 r. i młodsze
2. zespół liczy max. 12 zawodniczech
3. wysokość siatki – 224 cm
4. spotkania rozgrywamy do dwóch wygranych setów
5. decydujący set do 15 punktów
6. za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje - 2 pkt, za przegrane spotkanie – 1 pkt, za walkower – 0 pkt.
7. opiekunowie dostarczają do organizatora listę startową zawodniczek, podpisaną przez dyrektora i nauczyciela w – f.

8. konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego

Proszę przebadać zawodniczki biorące udział w zawodach

wtorek, 30 październik 2018 08:41

Komunikat nr 7 - dotyczy zmiany daty i miejsca zawodów

Napisane przez

Komunikat organizacyjny Nr 7

> Dotyczy zmiany daty i miejsca zawodów:

W dniu 04.10.2018 r. w sali sportowej SP 7 odbędą się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.

Terminarz :

> dnia 04.10. 2018 r. ( czwartek ) – sala SP 7 – godz. 9.30
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów

 Przepisy :

1. drużynę stanowią uczniowie klas VII – VIII ur. 2004 – 2005 r. i młodsi
2. zespół liczy max. 12 zawodników
3. wysokość siatki – 243 cm
4. spotkania rozgrywamy do dwóch wygranych setów
5. decydujący set do 15 punktów
6. za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje - 2 pkt, za przegrane spotkanie – 1 pkt, za walkower – 0 pkt.
7. opiekunowie dostarczają do organizatora listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora i nauczyciela w – f.

8. konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego

 

Proszę przebadać zawodników biorące udział w zawodach

 

Uczestnictwo :
- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2004 i 2005 roku
- zespół składa się z 6 dziewcząt lub 6 chłopców

Program zawodów :
- sztafetowy bieg dziewcząt – 6 x 600 m – godz. 12.30
- sztafetowy bieg chłopców – 6 x 600 m – godz. 12.50

Przeprowadzenie zawodów :
- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety
- zawodniczki / zawodnicy biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego
- ostatni zawodnik ma przypiętą wstążkę lub szarfę

Uwagi końcowe :
- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów
- organizator nie zapewnia szatni
- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową
- biegamy bez kolców
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.

Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego.

W dniu 02.10.2018 r. ( wtorek ) o godz. 11.30 w Parku Elizabeth w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych.

Uczestnictwo :
- zawody stanowią eliminację do zawodów wojewódzkich
- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2006 roku i młodsi
- zespół składa się z 10 dziewcząt lub 10 chłopców

Program zawodów :
- sztafetowy bieg dziewcząt – 10 x 600 m – godz. 11.30
- sztafetowy bieg chłopców – 10 x 600 m – godz. 12.00

Przeprowadzenie zawodów :
- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety
- zawodniczki / zawodnicy biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego
- ostatni zawodnik ma przypiętą wstążkę lub szarfę

Uwagi końcowe :
- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów
- organizator nie zapewnia szatni
- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową
- biegamy bez kolców
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.

Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego.

W dniu 04.10.2018 r. w sali sportowej SP 3 odbędą się zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII szkół podstawowych.

Terminarz :
> dnia 04.10. 2018 r. ( czwartek ) – sala SP 3 – godz. 9.45
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów

Przepisy :
1. drużynę stanowią uczennice klas VII – VIII ur. 2004 – 2005 r. i młodsze
2. zespół liczy max. 12 zawodniczech
3. wysokość siatki – 224 cm
4. spotkania rozgrywamy do dwóch wygranych setów
5. decydujący set do 15 punktów
6. za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje - 2 pkt, za przegrane spotkanie – 1 pkt, za walkower – 0 pkt.
7. opiekunowie dostarczają do organizatora listę startową zawodniczek, podpisaną przez dyrektora i nauczyciela w – f.
8. konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego

Proszę przebadać zawodniczki biorące udział w zawodach.

Komunikat organizacyjny Nr 3

W dniu 27.09.2018 r. w sali sportowej SP 3 odbędą się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.

Terminarz :
> dnia 27.09. 2018 r. ( czwartek ) – sala SP 3 – godz. 9.45
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów

Przepisy :
1. drużynę stanowią uczniowie klas VII – VIII ur. 2004 – 2005 r. i młodsi
2. zespół liczy max. 12 zawodników
3. wysokość siatki – 243 cm
4. spotkania rozgrywamy do dwóch wygranych setów
5. decydujący set do 15 punktów
6. za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje - 2 pkt, za przegrane spotkanie – 1 pkt, za walkower – 0 pkt.
7. opiekunowie dostarczają do organizatora listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora i nauczyciela w – f.
8. konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego

Proszę przebadać zawodników biorące udział w zawodach

W dniu 18.09.2018 r. ( wtorek) o godz. 11.30 na „orliku” SP 1 w Bartoszycach zostaną przeprowadzone zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.

Uczestnictwo :
- szkoła do zawodów zgłasza tylko jedną drużynę
- w zawodach biorą udział uczniowie klas VII - VIII urodzeni w 2004 - 2005 r. i młodsi
- zespół liczy max. 12 zawodników

Przepisy gry :
- zespół na boisku składa się z 5 zawodników w polu + bramkarza
- czas gry 2 x 10 minut z 5 minutową przerwą
- gramy systemem „każdy z każdym”
- piłka nożna numer 5
- rzut karny z 9 metrów
- obowiązujące wrzuty z autu oraz rzuty rożne
- gra bez „spalonego”
- zmiany hokejowe
- bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką w obrębie własnej połowy boiska
- piłka z rzutu od bramki nie może bezpośrednio przekroczyć linii środkowej boiska

Punktacja
- za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje – 3 pkt., za remis – 1 pkt., za przegraną – 0 pkt.
- o kolejności zespołów decydują kolejno :
1. większa liczba zdobytych punktów
2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą ilość punktów :
a) bezpośredni mecz
b) lepsza różnica bramek w całym turnieju
c) większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju
3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia, zostaną przeprowadzone rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.

Uwagi końcowe :
- proszę przybyć na zawody 15 minut przed pierwszym spotkaniem
- zawodników obowiązuje strój sportowy
- gramy w obuwiu na miękkiej podeszwie ( trampki, lanki )
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.

Konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search