Aktualności

W dniu 01.10.2019 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt klas VI i młodszych szkół podstawowych.

WYNIKI :

- dystans 10 x 400 m

1. SP 7 - 13 min 58 sek. - 5 pkt do współzawodnictwa sportowego szkół
2. SP 1 - 14 min 44 sek. - 4 pkt -//-
3. SP 3 - 15 min 02 sek. - 3 pkt -//-
4. SP 4 - 15 min 47 sek - 2 pkt -//-

* w zawodach nie startowała SP 8

Zespół SP 7 wystąpił w składzie : Sófczyńska Nikola, Chabros Lena, Boras Zuzanna, Żerkowska Aleksandra, Zoiło Natalia, Orlicka Patrycja, Harhaj Julia, Narkowicz Aleksandra, Bokisz Michalina, Uzieńska Amelia.

Opiekunami zespołu SP 7 byli pp. mgr Katarzyna Młyńska i mgr Artur Kupis.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Kapela Kinga, Nieradko Karolina, Stefaniuk Hanna, Korzeb Nikola, Czerniak Amelia, Stefaniak Magdalena, Czech Zuzanna, Ledachowicz Amelia, Jałowiecka Natalia, Morszczyzna Oliwia.

Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Iwona Sosnowska.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Kopańska Maja, Lewicka Weronika, Zalewska Julia, Orzechowska Gabriela, Szanciło Aleksandra, Kulpa Oliwia, Narkowicz Milena, Basak Wiktoria, Michalec Jolanta, Sirek Zuzanna.

Opiekunami zespołu SP 3 byli pani mgr Barbara Lompa i mgr Grzegorz Jurgielewicz.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Podolecka Martyna, Lewandowska Oliwia, Zdunek Natalia, Kołdysz Aleksandra, Aniołowska Zuzanna, Milczarek Kamila, Kowalska Roksana, Hościło Alicja, Kupiszewska Emilia, Iwanicka Wiktoria.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

 

Zawody zostały zorganizowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zawodach wystartowało 40 uczennic klas VI i młodszych bartoszyckich szkół podstawowych.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

Gminna hala sportowa w Bezledach zgromadziła wielu znamienitych gości, przyjaciół śp. Andrzeja Szyszko oraz kibiców piłki ręcznej.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce siatkowej dziewcząt kl. VII - VIII.

TABELA :

  1. SP 7 -  13 pkt
  2. SP 3 -  12 pkt
  3. SP 1 -    9 pkt
  4. SP 4 -    6 pkt
  5. SP 8 -    3 pkt

Komunikat Nr 13

         W dniu 26.09.2019 r. w sali sportowej SP 7 odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII SP.

WYNIKI :

  1. SP 3 -  SP 1    2 : 0   ( 15 : 1, 15 : 3 )
  2. SP 7 -  SP 4    2 : 0   ( 15 : 1, 15 : 5 )
  3. SP 3 -  SP 4    2 : 0   ( 15 : 0, 15 : 3 )
  4. SP 7 -  SP 1    2 : 0   ( 15 : 3, 15 : 2 )
  5. SP 1 -  SP 4    0 : 2   ( 6 : 25, 23 : 25 )
  6. SP 3 -  SP 7    2 : 1   ( 25 : 21, 16 : 25, 15 : 9 )

TABELA :

  1. SP 3 -  6 pkt    6 : 1  stosunek setów  –  5 pkt do współzawodnictwa
  2. SP 7 -  5 pkt    5 : 2           -//-             -  4 pkt             -//-
  3. SP 4 -  4 pkt    2 : 4           -//-             -  3 pkt             -//-
  4. SP 1 -  3 pkt    0 : 6           -//-             -  2 pkt             -//-

   

    * w zawodach nie uczestniczyła drużyna SP 8.

  Zwycięski zespół SP 3 wystąpił w składzie : Chruściel Laura, Cichosz Gabriela, Hradowicz Dominika, Łunio Olga, Mysiewicz Natalia, Topczylko Wiktoria, Maciulewicz Klaudia, Cieślak Aleksandra, Kapturska Julia,

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.

Zespół SP 7 wystąpił w składzie :  Winiarek Aleksandra, Rafalska Zuzanna, Garbacz Klaudia, Wojsiat Klaudia, Żbikowska Hanna, Rozmysłowicz Daria, Wiśniewska Aleksandra, Giełbut Julia, Jaroszewicz Nikola, Jaroszewicz Oliwia, Przybyłowska Wiktoria, Trzcińska Kamila.

Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Elżbieta Petrecka.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie :  Gryczko Aleksandra, Komorowska Urszula, Kosińska Kinga, Kamińska Natalia, Owczarek Hanna, Puchalik Nina, Wójcik Patrycja, Łatanyszyn Magda, Łuszczak Emilia, Kuraś Klaudia.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie :   Łonczyńska Karolina, Koziej Klaudia, Magnuszewska Milena, Fieducik Aleksandra, Szukalska Magdalena, Brodacz Alicja, Dawidowicz Magdalena, Baranowska Aleksandra, Sadowska Katarzyna, Kos Magdalena.

Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska.

W zawodach wystartowało 41 uczennic bartoszycki Szkół Podstawowych.

Zawody zostały zorganizowane przez BOSiR oraz SP 7 w Bartoszycach.

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.

 

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VI i młodszych.

TABELA :
1. SP 7 - 9 pkt
2. SP 3 - 7 pkt
3. SP 1 - 7 pkt
4. SP 4 - 3 pkt
5. SP 8 - 3 pkt

W dniu 23.09.2019 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VI i młodszych Szkół Podstawowych.

WYNIKI :

1. SP 3 - SP 4 0 : 2 (0 : 2 )
2. SP 1 - SP 7 1 : 0 (0 : 0 )
3. SP 3 - SP 7 0 : 5 (0 : 3 )
4. SP 4 - SP 1 0 : 2 (0 : 1 )
5. SP 4 - SP 7 1 : 3 (1 : 1 )
6. SP 3 - SP 1 1 : 1 (0 : 0 )
7. SP 1 - SP 8 8 : 1 (6 : 0 )
8. SP 3 - SP 8 2 : 1 (0 : 1 )
9. SP 4 - SP 8 0 : 3 (0 : 0 )
10. SP 7 - SP 8 4 : 0 (1 : 0 )

TABELA :

1. SP 1 - 10 pkt 12 : 2 stosunek bramek - 5 pkt do współzawodnictwa
2. SP 7 - 9 pkt 12 : 2 -//- - 4 pkt -//-
3. SP 3 - 4 pkt 3 : 9 -//- - 3 pkt -//-
4. SP 8 - 3 pkt 5 : 14 -//- - 2 pkt -//-
5. SP 4 - 3 pkt 3 : 8 -//- - 1 pkt -//-

* o kolejności miejsc pomiędzy SP 8 i SP 4 zadecydowało bezpośrednie spotkanie

Zwycięska drużyna SP 1 wystąpiła w składzie : Dądzik Szymon ( 2 ), Lachowicz Szymon ( 1 ), Chatkowski Piotr, Morszczyzna Kacper, Gowkielewicz Kacper ( 1 ), Mazurek Tomasz, Mauch Błażej ( 4 ), Klimaszewski Paweł ( 3 ).

Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Tadeusz Albin.

Zespół SP 7 wystąpił w składzie : Dołżycki Michał( 2 ), Wojtkowski Maciej ( 4 ), Frączak Mateusz, Okuniewski Michał ( 5 ), Witek Jakub, Błażewicz Adrian, Śliwocki Ksawery, Śmieciński Kacper, Płonowski Kacper, Szczygielski Kacper ( 1 ), Szarejko Borys, Zajączkowski Wojciech.

Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Sylwester Nowokuński.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Oguniewicz Dominik, Kwieciński Alan, Fiedorowicz Radosław, Kaziniec Szyymon, Wojnicz Bartosz ( 2 ), Bącik Bartosz, Raczkowski Alan ( 1 ), Molęda Bartłomiej, Złonkiewicz Aleksander.

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Grzegorz Jurgielewicz.

Zespół SP 8 wystąpił w składzie : Błędowski Dawid ( 1 ), Styrańczyk Wiktor ( 2 ), Suszycki Zbigniew, Maczuga Julian, Suchodolski Tymoteusz, Jarocki Jakub, Zawalishyn Platon, Iżycki Michał, Łagocki Marcel ( 2 ), Szatkowski Dawid, Borkowski Jakub, Piotrowski Szymon.

Opiekunem zespołu SP 8 był pan mgr Kamil Figat.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Gołombiewski Marcel, Guman Kacper, Nowodzielski Michał, Nowożycki Mateusz, Prijatka Hubert, Sobolewski Antoni, Sosiński Szymon, Tarasewicz Sebastian ( 1 ), Tyszycki Cyprian ( 1 ), Tyszycki Oliwier,Zienkiewicz Piotr ( 1 ).

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

W dniu 01.10.2019 r. ( wtorek ) o godz. 12.30 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.

W dniu 01.10.2019 r. ( wtorek ) o godz. 11.30 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VII - VIII.

W dniu 16.09.2019 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.

W dniu 09.10.2019 r. w sali sportowej SP 7 odbędą się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.

W dniu 26.09.2019 r. w sali sportowej SP 7 odbędą się zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII szkół podstawowych.

piątek, 13 wrzesień 2019 13:06

Komunikat nr 4 - sportowa inauguracja roku szkolnego

Napisane przez

W dniu 12.09.2019 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyła się sportowa inauguracja roku szkolnego 2019/2020. W zawodach lekkoatletycznych wystartowały wszystkie bartoszyckie szkoły podstawowe.

W dniu 23.09.2019 r. ( poniedziałek ) o godz. 9.30 na „orliku” SP 1 w Bartoszycach zostaną przeprowadzone zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców klas VI i młodszych szkół podstawowych.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search