Aktualności

W dniu 16.01.2020 r w sali sportowej SP 3 odbyły się drużynowe zawody w tenisie stołowym drużyn mieszanych SP.

WYNIKI :

> SP 3 - SP 7 2 : 3 ( 5 : 6 – stosunek setów )
1. Topczyłko – Winiarek 2 : 0 ( 11 : 4, 11 : 8 )
2. Bryl – Majewski 1 : 2 ( 12 : 10, 9 : 11, 7 : 11 )
3. Jankowski – Pożniak 0 : 2 ( 6 : 11, 6 : 11 )
4. Jankowski – Majewski 0 : 2 ( 8 : 11, 10 : 12 )
5. Bryl – Pożniak 2 : 0 ( 11 : 7, 11 : 9 )

> SP 1 – SP 4 0 : 5 ( 3 : 10 – stosunek setów )
1. Łączyńska – Puchalik 0 : 2 ( 8 : 11, 7 : 11 )
2. Abucewicz – Iwanicki 1 : 2 ( 11 : 8, 0 : 11, 6 : 11 )
3. Gawryk – Bulejak 1 : 2 ( 2 : 11, 11 : 6, 3 : 11 )
4. Gawruk – Iwanicki 0 : 2 ( 1 : 11, 6 : 11 )
5. Abucewicz – Bulejak 1 : 2 ( 11 : 6, 6 : 11, 7 : 11 )

> SP 1 - SP 3 0 : 5 ( 0 : 10 – stosunek setów )
1. Łączyńska - Topczyłko 0 : 2 ( 2 : 11, 0 : 11 )
2. Abucewicz – Jankowski 0 : 2 ( 6 : 11, 2 : 11 )
3. Gawruk – Bryl 0 : 2 ( 8 : 11, 5 : 11 )
4. Gawruk – Jankowski 0 : 2 ( 2 : 11, 4 : 11 )
5. Abucewicz – Bryl 0 : 2 ( 7 : 11, 3 : 11 )

> SP 4 – SP 7 3 : 2 ( 7 : 5 – stosunek setów )
1. Puchalik – Winiarek 0 : 2 ( 9 : 11, 5 : 11 )
2. Iwanicki – Pożniak 2 : 0 ( 11 : 3, 15 : 13 )
3. Bulejak – Majewski 2 : 1 ( 9 : 11, 11 : 9, 11 : 8 )
4. Iwanicki – Majewski 2 : 0 ( 14 : 12, 13 : 11 )
5. Bulejak – Pożniak 1 : 2 ( 11 : 6, 8 : 11, 8 : 11 )

> SP 3 – SP 4 3 : 2 ( 7 : 6 – stosunek setów )
1. Topczyłko – Puchalik 2 : 0 ( 11 : 5, 12 : 10 )
2. Jankowski – Iwanicki 0 : 2 ( 8 : 11, 6 : 11 )
3. Bryl – Bulejak 2 : 1 ( 11 : 8, 12 : 14, 11 : 7 )
4. Bryl – Iwanicki 1 : 2 ( 11 : 5, 6 : 11, 4 : 11 )
5. Jankowski – Bulejak 2 : 1 ( 12 : 10, 8 : 11, 12 : 10 )

> SP 1 - SP 7 0 : 5 ( 0 : 10 – stosunek setów )
1. Łączyńska – Winiarek 0 : 2 ( 1 : 11, 2 : 11 )
2. Gawruk – Majewski 0 : 2 ( 1 : 11, 8 : 11 )
3. Abucewicz – Pożniak 0 : 2 ( 5 : 11, 6 : 11 )
4. Abucewicz – Majewski 0 : 2 ( 5 : 11, 8 : 11 )
5. Gawruk – Pożniak 0 : 2 ( 8 : 11, 2 : 11 )

 

TABELA :

1. SP 3 - 4 pkt ( 22 : 12 – stosunek setów z całego turnieju ) - 5 pkt współzaw.
2. SP 7 - 4 pkt ( 21 : 12 – stosunek setów z całego turnieju ) - 4 pkt -//-
3. SP 4 - 4 pkt ( 23 : 15 – stosunek setów z całego turnieju ) - 3 pkt -//-
4. SP 1 - 0 pkt ( 3 : 30 – stosunek setów z całego turnieju ) - 2 pkt -//-

* o kolejności miejsc decydował stosunek setów z całego turnieju
* w zawodach nie brała udziału SP 8

> opiekunowie poszczególnych zespołów :

SP 1 - mgr Iwona Sosnowska
SP 3 - mgr Józef Lompa
SP 4 - mgr Sebastian Krawczyk
SP 7 - mgr Artur Kupis

Zawody zostały zorganizowane przez SP 3 w Bartoszycach i BOSiR. Zawody sędziował : pan mgr Marek Ignatowski.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po drużynowym mieszanym tenisie stołowym SP.

TABELA :

  1. SP 7 -  74 pkt
  2. SP 4 -  50 pkt
  3. SP 1 -  48 pkt
  4. SP 3 -  46 pkt
  5. SP 8 -    5 pkt

W dniu 22.01.2020 r. ( środa - ferie zimowe ) w sali sportowej SP 3 odbędą się otwarte zawody w tenisie stołowym chłopców mających 16 lat i młodszych.

TERMINARZ :
- dnia 22.01.2020 r. ( środa – ferie zimowe ) – sala SP 3 - godz. 10.00

Uczestnictwo :
1. W zawodach uczestniczą chłopcy urodzeni w 2004 r. i młodsi,
2. Zawodnicy posiadają strój sportowy oraz własną rakietkę do gry,
3. Zawodnicy zgłaszają się na zawody 15 minut przed pierwszymi pojedynkami - do organizatora zawodów pana mgr Marka Ignatowskiego,
4. System rozgrywek zostanie ustalony w dniu zawodów,
5. Nagrody funduje : BOSiR

Rozegrano pierwszą kolejkę II rundy Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet w sezonie 2019/2020. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.

W przedostatniej kolejce spotkań zespół Digger (lider tabeli) pokonał wicelidera Żwir-Wik 9:3 zapewniając sobie tytuł Mistrza Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Ostatnia kolejka (18 stycznia br.) zapowiada się równie emocjonująco, gdyż szansę na zajęcie 2. miejsca mają trzy zespoły.

Miło nam poinformować, że firma "INTERIO Oficjalny dystrybutor odzieży sportowej JOMA JAKO ZEUS" została partnerem technicznym Halowych Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Firma ufunduje nagrodę w wysokości 1000 zł dla zwycięzcy tegorocznych rozgrywek. 

 

piątek, 03 styczeń 2020 09:51

Zapraszamy na Ferie Zimowe na Lodowisku z BOSiR

Napisane przez

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci (rocznik 2008 i młodsi) do udziału w Feriach na Lodowisku z BOSIR. 

 

W miniony weekend rozegrano kolejke spotkania w ramach Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Przedstawiamy wyniki 9. i 10. kolejki rozgrywek.

poniedziałek, 23 grudzień 2019 10:47

Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu: wyniki 7. i 8. kolejki spotkań

Napisane przez

W miniony weekend rozegrano 7. i 8. kolejkę spotkań w ramach Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę. 

Dotyczy zawodów w drużynowym tenisie stołowym Szkół Podstawowych.

TERMINARZ :
1. Dnia 09.01.2020 r. ( czwartek ) – sala SP 3 w Bartoszycach godz. 8.30
2. Uczestnictwo:
- w zawodach uczestniczą drużyny SP,
- Drużyna składa się z 1 dziewczynki i 2 chłopców,
- system rozgrywek : każda szkoła z każdą szkołą, (w meczu rozgrywamy : 5 gier - 4 gry indywidualne chłopców i 1 grę indywidualną dziewcząt ),
- szkoła może zgłosić do zawodów tylko jedną drużynę ,
- uczestnicy zawodów posiadają strój sportowy oraz własną rakietkę do gry
- uczestnicy zawodów zgłaszają się na zawody 15 minut przed pierwszymi pojedynkami,
- opiekunowie przed zawodami dostarczają do organizatora listę startową, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f,
- konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół,

W dniu 19.12.2019 r. w sali SP 3 w Bartoszycach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym chłopców SP.

 

WYNIKI :

Końcowa tabela zawodów :

1. Iwanicki Jakub - SP 4 - 15 pkt
2. Jankowski Dominik - SP 3 - 14 pkt
3. Bryl Igor - SP 3 - 11 pkt
4. Bulejak Marcel - SP 4 - 11 pkt
5. Poźniak Piotr - SP 7 - 11 pkt
6. Makar Łukasz - SP 3 - 9 pkt
7. Majewski Mateusz - SP 7 - 8 pkt
8. Ostapkiewicz Igor - SP 7 - 4 pkt
9. Buśko Miłosz - SP 4 - 1 pkt

opiekunami poszczególnych zespołów byli :

• mgr Józef Lompa – SP 3
• mgr Sebastian Krawczyk – SP 4
• mgr Artur Kupis – SP 7

 

Organizatorami zawodów byli : SP 3 Bartoszyce i BOSiR.

Sędzią zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

poniedziałek, 16 grudzień 2019 10:35

Mistrzostwa Bartoszyc w futsalu: wyniki 5. i 6. kolejki spotkań

Napisane przez

W mioniony weekend rozegrano 5. i 6. kolejkę spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu w Futsalu. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę rozgrywek. 

W dniu 12.12.2019 r. w sali SP 3 w Bartoszycach odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt SP.

 

WYNIKI :

Końcowa tabela zawodów :

1. Topczyłko Wiktoria – 16 pkt - SP 3
2. Daszkiewicz Oliwia - 16 pkt - SP 3
3. Winiarek Aleksandra - 14 pkt - SP 7
4. Wiśniewska Aleksandra – 14 pkt – SP 7
5. Cichosz Gabriela – 10 pkt – SP 3
6. Wojsiat Klaudia – 8 pkt - SP 7
7. Puchalik Nina - 4 pkt - SP 4
8. Gryczko Aleksandra – 4 pkt - SP 4
9. Okuniewska Magda – 2 pkt – SP 4
10. Lewandowska Oliwia – 2 pkt – SP 4

 

* przy równej ilości punktów o kolejności zawodniczek decydował bezpośredni pojedynek zainteresowanych

> opiekunami poszczególnych zespołów byli :

• mgr Józef Lompa – SP 3
• mgr Tomasz Płonowski – SP 4
• mgr Elżbieta Petrecka – SP 7

• w zawodach wystartowało 10 uczennic bartoszyckich szkół podstawowych

> Organizatorami zawodów byli : SP 3 Bartoszyce i BOSiR.

> Sędzią zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

 

poniedziałek, 09 grudzień 2019 10:23

Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu: wyniki 3. i 4. kolejki spotkań

Napisane przez

W miniony weekend rozegrano 3. i 4. kolejkę w ramach Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań. 

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search