Aktualności

piątek, 23 październik 2020 13:15

Imprezy sportowe Szkół Podstawowych zawieszone!

Napisane przez

W związku z zaistniałą w kraju sytuacją epidemiczną, zostają zawieszone imprezy sportowe Szkół Podstawowych zaplanowane w roku szkolnym 2020/2021.

Rozegrano I kolejkę Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn seoznu 2020/2021. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę. 

poniedziałek, 12 październik 2020 14:24

Za nami I kolejka I rundy Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet

Napisane przez

Rozegrano I kolejkę I rundy Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet w sezonie 2020/2021. W jedynym rozegranom spotkaniu Bartoszki pokonały drużynę Dream Team 3:2. Dwa pozostałe spotkania zostały przełożone. 

poniedziałek, 12 październik 2020 10:15

Trening piłkarski z Tomaszem Frankowskim PRZEŁOŻONY!

Napisane przez

W związku ze znalezieniem się powiatu bartoszyckiego w strefie czerwonej, informujemy, że trening piłkarski z Tomaszem Frankowskim, zostaje przełożony. Nowy termin zostanie podany w najbliższym czasie.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce siatkowej dziewcząt kl. VII - VIII.

TABELA :

  1. SP 7 -  14 pkt
  2. SP 3 -  11 pkt
  3. SP 4 -    9 pkt
  4. SP 1 -    8 pkt
  5. SP 8 -    0 pkt

W dniu 30.09.2020 r. w sali sportowej SP 7 odbyły się zawodów w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII SP.

WYNIKI :

  1. SP 3 - SP 1    2 : 0   ( 20 : 2, 20 : 1 )
  2. SP 7 - SP 4    2 : 0   ( 20 : 14, 20 : 10 )
  3. SP 3 - SP 4    2 : 0   ( 20 : 4, 20 : 10 )
  4. SP 7 - SP 1    2 : 0   ( 20 : 12, 20 : 4 )
  5. SP 1 - SP 4    0 : 2   ( 8 : 20, 9 : 20 )
  6. SP 3 - SP 7    2 : 0   ( 20 : 16, 20 : 13 )

TABELA :

  1. SP 3 -  6 pkt    6 : 0  stosunek setów  –  5 pkt do współzawodnictwa
  2. SP 7 -  5 pkt    4 : 2           -//-             -  4 pkt             -//-
  3. SP 4 -  4 pkt    2 : 4           -//-             -  3 pkt             -//-
  4. SP 1 -  3 pkt    0 : 6           -//-             -  2 pkt             -//-

   

    * w zawodach nie uczestniczyła drużyna SP 8.

  Zwycięski zespół SP 3 wystąpił w składzie : Kołodziejska Karolina, Cieślak Aleksandra, Kaldyńska Oliwia, Maciulewicz Klaudia, Deluga Julia, Stankiewicz Gabriela, Chilmanowicz Amelia, Wszoła Zuzanna, Bloch Wiktoria.

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.

Zespół SP 7 wystąpił w składzie :  Bartoszewicz Julia, Rafalska Weronika, Kosińska Dominika, Majewska Julia, Rychcik Hanna, Pietrin Edyta, Sófczyńska Nikola, Chudzik Zuzanna.

Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Elżbieta Petrecka.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie :  Kucharska Marta, Turuta Zuzanna, Lewandowska Oliwia, Hościło Alicja, Milczarek Kamila, Puchalik Nina, Wójcik Patrycja, Kosińska Kinga.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie :  Kaniewska Wiktoria, Brakoniecka Zuzanna, Darasewicz Julia, Radziulewicz Dominika, Guttmann Maja, Maksymink Natalia, Waszkiewicz Martyna, Baran Elwira, Wojciechowicz Amelia, Ziemacka Zuzanna.

Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Iwona Sosnowska.

Zawody zostały zorganizowane przez BOSiR oraz SP 7 w Bartoszycach.

Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.

9 października 2020 r. ruszy Bartoszycka Liga Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Mecze rozgrywane będą w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 (kobiety) oraz w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego (mężczyźni). Przedstawiamy terminarz poszczególych spotkań oraz regulamin rozgrywek. 

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VI i młodszych.

TABELA :
1. SP 7 - 10 pkt
2. SP 1 - 6 pkt
3. SP 3 - 6 pkt
4. SP 4 - 6 pkt
5. SP 8 - 0 pkt

KOMUNIKAT NR 5

W dniu 17.09.2020 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VI i młodszych Szkół Podstawowych.

WYNIKI :

1. SP 3 - SP 4 4 : 1 ( 1 : 0 )
2. SP 1 - SP 7 3 : 3 ( 2 : 0 )
3. SP 3 - SP 7 1 : 2 ( 1 : 0 )
4. SP 4 - SP 1 0 : 2 ( 0 : 2 )
5. SP 4 - SP 7 0 : 5 ( 0 : 2 )
6. SP 3 - SP 1 1 : 1 ( 1 : 0 )

TABELA :

1. SP 7 - 7 pkt 10 : 4 stosunek bramek - 5 pkt do współzawodnictwa
2. SP 1 - 5 pkt 6 : 4 -//- - 4 pkt -//-
3. SP 3 - 4 pkt 6 : 4 -//- - 3 pkt -//-
4. SP 4 - 0 pkt 1 : 11 -//- - 2 pkt -//-

Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie : Szczygielski Kacper (1), Szerejko Borys (1), Kubelski Piotr (1), Dołżycki Michał (2), Szczypior Tymoteusz, Witek Jakub, Murawski Bartek (1), Pudełek Jakub (2), Kuźmowicz Paweł.

Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Artur Kupis.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Matejunas Igor, Kaliczyński Michał (6), Waszkiewicz Filip, Jezierski Milosz, Monkiewicz Bartosz, Banasiak Konrad, Ciecierski Miłosz, Chatkowski Piotr, Woś Mateusz, Sochan Adam.

Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Tadeusz Albin.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Kaziniec Szymon, Wojnicz Bartosz ( 2 ), Molęda Bartłomiej, Jagiełło Jakub (2), Bartoszuk Cezary, Zubalski Igor, Izydorczak Aron, Terebieniec Natan (2), Kobuszewski Bartek.

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Grzegorz Jurgielewicz.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Szatkowski Dawid (1), Terejak Maksymilian, Zaczyk Piotr, Nowodzielski Michał, Wypniewski Maciej, Prijatka Maciej, Anusewicz Adrian.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.

( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych (po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VII - VIII).

TABELA :
1. SP 7 - 5 pkt
2. SP 4 - 4 pkt
3. SP 3 - 3 pkt
4. SP 1 - 2 pkt
5. SP 8 - 0 pkt

W dniu 16.09.2020 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.

WYNIKI :

  1. SP 3 -   SP 4      0 : 0     

  2. SP 1 -   SP 7      1 : 2    

  3.      SP 3   -   SP 7      1 : 3    

  4.   SP 4   -   SP 1      7 : 1    

  5.   SP 4   -   SP 7      0 : 0    

  6.   SP 3   -   SP 1      4 : 0     

                                 

TABELA :

  1. SP 7 -     7 pkt    5 : 2   stosunek bramek   -  5 pkt do współzawodnictwa

  2. SP 4 -     5 pkt    7 : 1            -//-                -  4 pkt              -//-

  3. SP 3 -     4 pkt    5 : 3            -//-                -  3 pkt              -//-

  4. SP 1 -      0 pkt    7 : 13          -//-                -  2 pkt              -//- 

 

Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie : Tylec Filip (2), Możejko Szymon, Uściniak Igor (2), Okuniewski Miłosz (1), Wojtkowski Maciej, Gola Denis, Kujawa Bartosz, Baranowski Karol, Welens Jan, Fijałkowski Marcel.

Opiekunem  zespołu SP 7 był pan mgr Sylwester Nowokuński.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Zembrzuski Karol (2), Bulejak Marcel ( 2 ), Błogosławski Krystian, Buśko Miłosz ( 1 ), Tyszecki Cyprian, Tyszecki Oliwier, Iwanicki Jakub (2), Sośnicki Szymon, Tarasewicz Sebastian.

Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie :   Jankowski Dominik, Bryl Igor (1), Boras Karol (1),  Lewoń Gabriel (2), Szostko Szymon, Ślusar Łukasz, Kaniewski Dominik (1).

Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Janowicz Olaf ( 1 ), Dądzik Szymon (1), Jurewicz Marcel, Pietrusewicz Patryk, Jaźwiński Łukasz, Wierzbicki Bartosz, Lachowicz Szymon, Krześcijański Filip, Gowkielewicz Kacper.

Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Zbigniew Kuśnierz.

(  )  -  w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1  i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.

W dniu 21.10.2020 r. w sali sportowej SP 7 odbędą się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.

Terminarz :

> dnia 21.10. 2020 r. ( środa ) – sala SP 7 – godz. 10.30

- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów

1. Przepisy :

1. drużynę stanowią uczniowie klas VII – VIII ur. 2007 – 2006 r.
2. zespół liczy max. 12 zawodników
3. wysokość siatki – 243 cm
4. spotkania rozgrywamy do dwóch wygranych setów
5. decydujący set do 15 punktów
6. za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje - 2 pkt, za przegrane spotkanie – 1 pkt, za walkower – 0 pkt.
7. opiekunowie dostarczają do organizatora listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora i nauczyciela w – f.
8. opiekunowie dostarczają do organizatora ankiety zdrowotne zawodnika biorącego udział w zawodach.

9. konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego

 

Proszę przebadać zawodników biorących udział w zawodach

 W dniu 07.10.2020 r. ( środa ) o godz. 11.00 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców klas VI i młodszych Szkół Podstawowych.

  • Uczestnictwo:

- drużynę stanowią uczniowie/ uczennice jednej szkoły  urodzeni w 2008 i młodsi

- zespół składa się z 7 dziewcząt lub 7 chłopców

  • Program zawodów:

- sztafetowy bieg dziewcząt – 7 x 500 m – godz. 11.00

- sztafetowy bieg chłopców – 7 x 500 m – godz. 11.20

  • Przeprowadzenie zawodów:

- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety

- zawodniczki / zawodnicy  biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego

- ostatni zawodnik/ zawodniczka ma przypiętą wstążkę lub szarfę

  • Uwagi końcowe :

- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów

- organizator nie zapewnia szatni

- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową

- biegamy bez  kolców

- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.

-  opiekunowie dostarczają do organizatora ankiety zdrowotne zawodnika/ zawodniczki biorących udział w zawodach

Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego.

W dniu 07.10.2020 r. ( środa ) o godz. 11.00 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.

  • Uczestnictwo :

- zawody stanowią eliminację do zawodów wojewódzkich

- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2007 - 2006 r.

- zespół składa się z 7 dziewcząt lub 7 chłopców

  • Program zawodów :

- sztafetowy bieg dziewcząt – 7 x 500 m – godz. 11.45

- sztafetowy bieg chłopców – 7 x 500 m – godz. 12.10

  • Przeprowadzenie zawodów :

- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety

- zawodniczki / zawodnicy  biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego

- ostatni zawodnik ma przypiętą wstążkę lub szarfę

  • Uwagi końcowe :

- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów

- organizator nie zapewnia szatni

- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową

- biegamy bez  kolców

- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.

- opiekunowie dostarczają do organizatora ankiety zdrowotne zawodnika/ zawodniczki biorących udział w zawodach

Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego.

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search