Za nami trzecie turnieje w ramach Grand Prix Bartoszyc w Siatkówce Plażowej 2021

Za nami trzecie turnieje w ramach Grand Prix Bartoszyc 2021. Swoje mecze rozegrali mężczyźni, kobiety oraz miksty. Przedstawiamy wyniki poszczególnych turniejów oraz aktualne tabele rozgrywek. 

 

Mężczyźni

W turnieju wzięły udział następujące pary:

  1. Midura Mateusz / Gleba Mateusz
  2. Trebliński Jakub / Ferenc Mateusz
  3. Kuzia Dawid / Worobiej Piotr
  4. Sajnaga Piotr (Prażmowo) / Pawłowski Adam (Kętrzyn)
  5. Wieleba Adrian / Piotrowski Mateusz
  6. Kulpaka Patryk / Lewandowski Jakub

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Ewentualny tie-break rozgrywany również do 15 punktów.

Wyniki poszczególnych meczy.

Lp.
Drużyny
wynik
Set I
Set II
Set III
1
Kulpaka Patryk
Lewandowski Jakub
X
Wieleba Adrian
Piotrowski Mateusz
2 - 1
12-15
15-12
16-14
2
Sajnaga Piotr
Pawłowski Adam
X
Midura Mateusz
Gleba Mateusz
2 - 0
15-10
15-10
X
3
Kuzia Dawid
Worobiej Piotr
X
Trebliński Jakub
Ferenc Mateusz
0 - 2
8-15
11-15
X
4
Midura Mateusz
Gleba Mateusz
X
Wieleba Adrian
Piotrowski Mateusz
1 - 2
18-20
15-10
12-15
5
Trebliński Jakub
Ferenc Mateusz
X
Sajnaga Piotr
Pawłowski Adam
2 - 1
9-15
15-6
15-13
6
Kuzia Dawid
Worobiej Piotr
X
Kulpaka Patryk
Lewandowski Jakub
1 - 2
16-14
14-16
13-15
7
Wieleba Adrian
Piotrowski Mateusz
X
Sajnaga Piotr
Pawłowski Adam
2 - 1
15-9
10-15
15-10
8
Trebliński Jakub
Ferenc Mateusz
X
Kulpaka Patryk
Lewandowski Jakub
2 - 1
12-15
15-8
21-19
9
Midura Mateusz
Gleba Mateusz
X
Kuzia Dawid
Worobiej Piotr
0 - 2
9-15
11-15
X
10
Wieleba Adrian
Piotrowski Mateusz
X
Trebliński Jakub
Ferenc Mateusz
0 - 2
10-15
13-15
X
11
Sajnaga Piotr
Pawłowski Adam
X
Kuzia Dawid
Worobiej Piotr
0 - 2
9-15
12-15
X
12
Kulpaka Patryk
Lewandowski Jakub
X
Midura Mateusz
Gleba Mateusz
2 - 1
15-10
12-15
15-13
13
Kuzia Dawid
Worobiej Piotr
X
Wieleba Adrian
Piotrowski Mateusz
2 - 0
15-9
16-14
X
14
Trebliński Jakub
Ferenc Mateusz
X
Midura Mateusz
Gleba Mateusz
2 - 1
14-16
15-11
15-13
15
Kulpaka Patryk
Lewandowski Jakub
X
Sajnaga Piotr
Pawłowski Adam
2 - 0
15-9
15-7
X

 

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN PO III TURNIEJU GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ BARTOSZYCE 2021

Turniej rozegrany w dniu 12.07.2021r.

Lp.
Imię i nazwisko
Zdobyte punkty
1
Trebliński Jakub / Ferenc Mateusz
12
2
Kuzia Dawid / Worobiej Piotr
10
3
Kulpaka Patryk / Lewandowski Jakub
8
4
Wieleba Adrian / Piotrowski Mateusz
6
5
Sajnaga Piotr  / Pawłowski Adam
4
6
Midura Mateusz / Gleba Mateusz
2


KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ MĘŻCZYZN BARTOSZYCE 2021

Lp.
Imię i nazwisko
Data turnieju
Suma
punktów
Miejsce
28.06.
2021
05.07.
2021
12.07.
2021
19.07.
2021
26.07.
2021
Punkty
1
Trebliński Jakub
Ferenc Mateusz
10
8
12
 
 
30
 
2
Bazarnik Piotr
Romasz Jakub
12
12
X
 
 
24
 
3
Kuzia Dawid
Worobiej Piotr
6
4
10
 
 
20
 
4
Sajnaga Piotr
Pawłowski Adam
8
4
4
 
 
16
 
5
Wieleba Adrian
Piotrowski Mateusz
X
6
6
 
 
12
 
6
Midura Mateusz
Kulpaka Patryk
X
10
X
 
 
10
 
7
Kulpaka Patryk
Lewandowski Jakub
X
X
8
 
 
8
 
8
Sosnowski Adam
Midura Mateusz
4
X
X
 
 
4
 
  9
Midura Mateusz
Gleba Mateusz
X
X
2
 
 
2
 
10
Kotwicki Kamil
Kulesz Maciej
X
2
X
 
 
2
 
11
Andrzejewski Jarosław
Nikonowicz Michał
2
X
X
 
 
2
 

Podziękowania dla Pani Magdy Boguckiej za catering.

Kobiety

 

W turnieju wzięły udział następujące pary:

  1. Fota Ola / Jodko Marta
  2. Bogucka Magda / Paszko Adriana
  3. Rychlicka Malwina / Kowalczyk Iwona (obie Ostróda)
  4. Peślak Agata / Majchrzak Iza
  5. Olszewska Beata / Orwat Marysia (obie Braniewo)
  6. Rodak Joanna / Sawicka Joanna

Ze względu na małą ilość par turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym ”. Pary grały do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Wyniki poszczególnych meczy.

Lp.
Drużyny
wynik
Set I
Set II
Set III
1
Bogucka Magda
Paszko Adriana
X
Peślak Agata
Majchrzak Iza
2 - 0
20-18
15-13
X
2
Olszewska Beata
Orwat Marysia
X
Rychlicka Malwina
Kowalczyk Iwona
1 - 2
10-15
16-14
7-15
3
Rodak Joanna
Sawicka Joanna
X
Fota Ola
Jodko Marta
0 - 2
13-15
9-15
X
4
Rychlicka Malwina
Kowalczyk Iwona
X
Peślak Agata
Majchrzak Iza
1 - 2
10-15
15-4
11-15
5
Fota Ola
Jodko Marta
X
Olszewska Beata
Orwat Marysia
0 - 2
12-15
10-15
X
6
Rodak Joanna
Sawicka Joanna
X
Bogucka Magda
Paszko Adriana
0 - 2
10-15
8-15
X
7
Peślak Agata
Majchrzak Iza
X
Olszewska Beata
Orwat Marysia
0 - 2
6-15
4-15
X
8
Fota Ola
Jodko Marta
X
Bogucka Magda
Paszko Adriana
0 - 2
10-15
12-15
X
9
Rychlicka Malwina
Kowalczyk Iwona
X
Rodak Joanna
Sawicka Joanna
2 - 0
15-9
15-4
X
10
Peślak Agata
Majchrzak Iza
X
Fota Ola
Jodko Marta
2 - 1
10-15
17-15
15-11
11
Olszewska Beata
Orwat Marysia
X
Rodak Joanna
Sawicka Joanna
2 - 0
15-6
15-11
X
12
Bogucka Magda
Paszko Adriana
X
Rychlicka Malwina
Kowalczyk Iwona
2 - 1
15-13
12-15
15-12
13
Rodak Joanna
Sawicka Joanna
X
Peślak Agata
Majchrzak Iza
0 - 2
5-15
17-19
X
14
Fota Ola
Jodko Marta
X
Rychlicka Malwina
Kowalczyk Iwona
0 - 2
9-15
9-15
X
15
Bogucka Magda
Paszko Adriana
X
Olszewska Beata
Orwat Marysia
2 - 1
15-8
6-15
15-9

KLASYFIKACJA KOBIET PO  III TURNIEJU GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ BARTOSZYCE 2021

Turniej rozegrany w dniu 13.07.2021r.

Lp.
Imię i nazwisko
Zdobyte
punkty
1
Bogucka Magda / Paszko Adriana
12
2
Olszewska Beata / Orwat Marysia
10
3
Rychlicka Malwina / Kowalczyk Iwona
8
4
Peślak Agata / Majchrzak Iza
6
5
Fota Ola / Jodko Marta
4
6
Rodak Joanna / Sawicka Joanna
2

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ KOBIET BARTOSZYCE 2021

Lp.
Imię i nazwisko
Data turnieju
Suma
punktów
29.06.
2021
06.07.
2021
13.07.
2021
20.07.
2021
27.07.
2021
Punkty
1
Bogucka Magda
Paszko Adriana
10
10
12
 
 
32
2
Rychlicka Malwina
Kowalczyk Iwona
8
12
8
 
 
28
3
Olszewska Beata
Orwat Marysia
X
8
10
 
 
18
4
Fota Ola
Jodko Marta
4
6
4
 
 
14
5
Sturlis Katarzyna
Kunicka Katarzyna
12
X
X
 
 
12
6
Peślak Agata
Majchrzak Iza
X
X
6
 
 
6
7
Grażul Paulina
Klecan Alicja
6
X
X
 
 
6
8
Ogonowska Martyna
Rafalska Zuzia
X
4
X
 
 
4
9
Rodak Joanna
Sawicka Joanna
X
X
2
 
 
2
10
Ignaczewska Patrycja
Sochan Joanna
2
X
X
 
 
2

 Podziękowania dla Pań - Magdalena Bogucka , Adriana PE , Malwina Rychlicka, Iwona Kowalczyk , Beata Olszewska , Marysia Orwat za catering.

Miksty

 

W turnieju wzięły udział następujące pary:

  1. Grażul Paulina / Midura Mateusz
  2. Bogucka Magdalena / Ferenc Mateusz
  3. Paszko Adriana / Pawłowski Adam (Kętrzyn)
  4. Olszewska Beata – Braniewo / Laszuk Bartłomiej (oboje Braniewo)
  5. Kamińska Katarzyna / Królikowski Mariusz

Ze względu na małą ilość par turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym ”. Pary grały do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Ewentualny tie-break do 15 punktów.

Wyniki poszczególnych meczy.

Lp.
Drużyny
wynik
Set I
Set II
Set III
1
Grażul Paulina
Midura Mateusz
X
Bogucka Magdalena
Ferenc Mateusz
0 - 2
11-15
11-15
X
2
Olszewska Beata
Laszuk Bartłomiej
X
Paszko Adriana
Pawłowski Adam
2 - 0
16-14
15-11
X
3
Bogucka Magdalena
Ferenc Mateusz
X
Kamińska Katarzyna
Królikowski Mariusz
2 - 0
15-11
15-11
X
4
Grażul Paulina
Midura Mateusz
X
Paszko Adriana
Pawłowski Adam
1 - 2
11-15
15-12
11-15
5
Kamińska Katarzyna
Królikowski Mariusz
X
Olszewska Beata
Laszuk Bartłomiej
0 - 2
8-15
11-15
X
6
Paszko Adriana
Pawłowski Adam
X
Bogucka Magdalena
Ferenc Mateusz
2 - 0
15-9
15-13
X
7
Olszewska Beata
Laszuk Bartłomiej
X
Grażul Paulina
Midura Mateusz
2 - 0
15-6
15-13
X
8
Paszko Adriana
Pawłowski Adam
X
Kamińska Katarzyna
Królikowski Mariusz
2 - 0
15-3
15-6
X
9
Bogucka Magdalena
Ferenc Mateusz
X
Olszewska Beata
Laszuk Bartłomiej
0 - 2
9-15
13-15
X
10
Kamińska Katarzyna
Królikowski Mariusz
X
Grażul Paulina
Midura Mateusz
2 - 0
15-13
16-14
X

 

KLASYFIKACJA MIKSTÓW PO  III TURNIEJU GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ BARTOSZYCE 2021

Turniej rozegrany w dniu 14.07.2021r.

Lp.
Imię i nazwisko
Zdobyte
punkty
1
Olszewska Beata / Laszuk Bartłomiej
12
2
Paszko Adriana / Pawłowski Adam
10
3
Bogucka Magdalena / Ferenc Mateusz
8
4
Kamińska Katarzyna / Królikowski Mariusz
6
5
Grażul Paulina / Midura Mateusz
4

 

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ KOBIET BARTOSZYCE 2021

Lp.
Imię i nazwisko
Data turnieju
Suma
punktów
30.06.
2021
07.07.
2021
14.07.
2021
21.07.
2021
28.07.
2021
Punkty
1
Paszko Adriana
Pawłowski Adam
12
10
10
 
 
32
2
Bogucka Magdalena
Ferenc Mateusz
10
6
8
 
 
24
3
Olszewska Beata
Laszuk Bartłomiej
X
12
12
 
 
24
4
Złotkowska Urszula
Sajnaga Piotr
8
X
X
 
 
8
5
Grażul Paulina
Sajnaga Piotr
X
8
X
 
 
8
6
Kamińska Katarzyna
Królikowski Mariusz
X
X
6
 
 
6
7
Grażul Paulina
Midura Mateusz
X
X
4
 
 
4
8
Orwat Marysia
Mastalerz Oskar
X
4
X
 
 
4

 

Podziękowania dla Pani Magdy Boguckiej i Adrianie Paszko za catering.

ORGANIZATOR- BOSiR

SĘDZIA GŁÓWNY – WIESŁAW ANTONIK

Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search