Aktualności

poniedziałek, 13 styczeń 2020 09:59

Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu: zespół Digger mistrzem na kolejkę przed końcem rozgrywek

W przedostatniej kolejce spotkań zespół Digger (lider tabeli) pokonał wicelidera Żwir-Wik 9:3 zapewniając sobie tytuł Mistrza Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Ostatnia kolejka (18 stycznia br.) zapowiada się równie emocjonująco, gdyż szansę na zajęcie 2. miejsca mają trzy zespoły.

 

11.01.2020 /11 kolejka/
• WM – GLASS – FC PORTO 1:3 (1:1)
Bramki: Artur Miąsko (8) – Grzegorz Perlejewski (11,24,34)

• WIECZNIE MŁODZI – VICTORIA OLDBOYS 5:3 (3:1)
Bramki: Dawid Warmachowski (8) Jakub Magnuszewski (13,40) Dawid Sófczyński (20) Bartosz Budny (35) – Marcin Kwieciński (16,31) Leszek Kwieciński (22)

• TOLKO – KS WOJCIECHY 5:10 (4:3)
Bramki: Przemysław Ładosz (4) Kacper Tymcio (7,13) Łukasz Mucha (14) Edwardo Blake (36) – Paweł Kępkowicz (6,10,30,31) Adam Galiński (13) Rafał Gwiazda (24,32) Adam Biedulski (25,37) Dominik Sófczyński (28)

• DZIKIE KOTY – COCO JAMBO 11:1 (4:0)
Bramki: Maciej Kadziewicz (1) Mateusz rodak (16,24,27) Kamil Rabużewicz (17,37,39) Patryk Rodak (20) Marcin Kochański (22,38) Błażej Jodko (40) – Michał Hołownia (23)

• DIGGER – REDUTA BISZTYNEK 17:1 (5:1)
Bramki: Radosław Pryszczepko (3,15,26,38) Maciej Szczygie(L)ski (6,17,22,30,33,38,40) Ernest Tucholski (18,27) Marek Milczarek (23,36) Tomasz Osipowicz (31) Paweł Gajkowski (40) – Dawid Busz (14)

• 20 BBZ – BATEK 4:2 (2:2)
Bramki: Radosław Kurywczak (2,6) Kamil Warda (25) Sławomir Mycio (39) – Mateusz Knifka (4) Dominik Kryłowicz (16)

• DELUX – ŻWIR – WIK 3:5 (1:2)
Bramki: Mateusz Łażewski (5k, 37k) Paweł Kasprzak (37) – Michał Gąsiorowski (14,36) Damian Gigielewicz (19) Mateusz Orłowski (29,40)

12.01.2020 /12 kolejka/
• BATEK – WM – GLASS 7:5 (3:5)
Bramki: Jacek Brynkiewicz (1) Mateusz Knifka (12,27,38) Robert Murawski (18) Dominik Kryłowicz (36) Marcin Stankiewicz (39) – Przemysław Jaworski (6) Mateusz Archacki (15,20) Dariusz Sawicz (16) Artur Miąsko (19)

• FC PORTO – TOLKO 5:5 (1:2)
Bramki: Patryk Olszewski (18) Grzegorz Perlejewski (21,22,29) Paweł Narkowicz (32) – Przemysław Ładosz (14) Kacper Tymcio (17,23,24) Łukasz Mucha (36)

• COCO JAMBO – WIECZNIE MŁODZI 2:11 (1:3)
Bramki: Radosław Rogoziński (20) Karol Snopkowski (21 sam) – Jakub Lemański (1,18) Szymon Czapla (13,28)Karol Snopkowski (23,36) Dawid Sófczyński (24) Grzegorz Ładosz (26) Dominik Wojtasik (30,34) Bartosz Budny (33)

• REDUTA BISZTYNEK – 20 BBZ 1:15 (1:7)
Bramki: Dawid Busz (13) – Kamil Warda (4,18,21,35,39) Sławomir Mycio (11,30,37,40) Radosław Kurywczak (12,16,17,32) Łukasz Zych (14) Robert Daszkiewicz (22)

• VICTORIA OLDBOYS – DELUX 3:7 (1:4)
Bramki: Wojciech Potyra (11,39) Mateusz Łażewski (37 sam) – Mateusz Łażewski (1,13) Bartosz Rzeźnik (15) Krzysztof Boras (17) Wojciech Potyra (28 sam) Radosław Szewczyk (30) Tomasz Deluga (32)

• KS WOJCIECHY – DZIKIE KOTY 4:6 (2:3)
Bramki: Dominik Sófczyński (1) Radosław Biedulski (3) Rafał Gwiazda (30k,37k) – Błażej Jodko (2) Kamil Rabużewicz (10,18) Maciej Kadziewicz (24) Mateusz rodak (39) Hubert Leszczenko (40)

• ŻWIR – WIK – DIGGER 3:9 (0:7)
Bramki: Rafał Solecki (34) Michał Wołowik (38,39) – Marek Milczarek (5) Ernest Tucholski (13,29,33) Rafał Malicki (14,20) Tomasz Bobrowski (15) Radosław Pryszczepko (17) Maciej Szczygie(L)ski (20)

 

TABELA ROZRYWEK

L.p.

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

DIGGER

12

36

12

0

0

102:23

2

ŻWIR - WIK

12

30

10

0

2

95:38

3

20 BBZ

12

30

10

0

2

106:15

4

DZIKIE KOTY

12

28

9

1

2

93:31

5

DELUX

12

25

8

1

3

94:45

6

BATEK

12

24

7

3

2

64:30

7

KS WOJCIECHY

12

21

7

0

5

62:51

8

REDUTA BISZTYNEK

12

13

4

1

7

43:88

9

FC PORTO

12

10

3

1

8

44:110

10

WIECZNIE MŁODZI

12

9

3

0

9

50:119

11

TOLKO

12

8

2

2

8

42:109

12

VICTORIA OLDBOYS

12

6

2

0

10

35:68

13

WM - GLASS

12

6

2

0

10

35:66

14

COCO JAMBO

12

1

0

1

11

29:101

 

Klasyfikacja strzelców:
27 Dawid Busz (REDUTA BISZTYNEK)
21 Damian Gigielewicz (ŻWIR - WIK)
21 Paweł Kępkowicz (KS WOJCIECHY)
21 Grzegorz Perlejewski (FC PORTO)
21 Michał Wołowik (ŻWIR - WIK)
20 Maciej Szczygielski (DIGGER)

PUCHAR FAIR PLAY

M

Zespół

Punkty

1

COCO JAMBO

30

 

BATEK

30

3

DIGGER

33

4

FC PORTO

34

5

ŻWIR - WIK

37

6

WIECZNIE MŁODZI

46

 

20 BBZ

46

8

DELUX

48

9

WM - GLASS

52

10

KS WOJCIECHY

58

11

VICTORIA OLDBOYS

61

12

DZIKIE KOTY

67

13

REDUTA BISZTYNEK

68

14

TOLKO

79

Punktacja:
1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/
2 pkt. – upomnienie 1 minutowe
5 pkt. – żółta kartka
8 pkt. – czerwona kartka
10 pkt. – walkower

 

Terminarz 13. kolejki

18.01.2020 r. 
14:00 WM - GLASS - COCO JAMBO
14:50 TOLKO - VICTORIA OLDBOYS
15:40 WIECZNIE MŁODZI - REDUTA BISZTYNEK
16:30 FC PORTO - KS WOJCIECHY
17:20 ŻWIR - WIK - DZIKIE KOTY
18:10 DIGGER - BATEK
19:00 DELUX - 20 BBZ
Sędzia: Cichocki Andrzej

 

PARTNER TECHNICZNY ROZGRYWEK:

INTERIO Oficjalny dystrybutor odzieży sportowej JOMA JAKO ZEUS

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 styczeń 2020 10:01
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search