Aktualności

wtorek, 31 grudzień 2019 11:42

Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu: wyniki 9. i 10. kolejki spotkań

W miniony weekend rozegrano kolejke spotkania w ramach Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Przedstawiamy wyniki 9. i 10. kolejki rozgrywek.

 

28.12.2019 /9 kolejka/

• BATEK – FC PORTO 12:2 (6:1)
Bramki: Dominik Kryłowicz (2,24,38) Mateusz Knifka (5,23) Jacek Brynkiewicz (8,11) Łukasz Piotrowski (15) Da(W)id Kuzia (18,22,26) Marcin Stankiewicz (28) – Grzegorz Perlejewski (12) Piotr Zaroda (40)

• KS WOJCIECHY – WM – GLASS 4:2 (2:1)
Bramki: Adam Galiński (2,17) Dominik Sófczyński (31) Paweł Kępkowicz (40) – Mateusz Archacki (3,22)

• COCO JAMBO – TOLKO 2:2 (1:0)
Bramki: Wojciech Białucha (11) Radosław Rogoziński (34) – Edwardo Blake (26) Kacper Tymcio (38)

• VICTORIA OLDBOYS – DZIKIE KOTY 0:9 (0:3)
Bramki: Patryk Rodak (6,15) Mateusz Rodak (19,26,33) Maciej Kadziewicz (32) Marcin Kochański (34) Krzysztof Kudlicki (36) Jakub Romańczyk (37)

• ŻWIR – WIK – WIECZNIE MŁODZI 13:0 (1:0)
Bramki: Michał Wołowik (11,29,31,33) Mateusz Czajkowski (21,22,23,28,35) Andrzej DUNTY Łojewski (24) Damian Gigielewicz (28,38) Jarosław Wołowik (35)

• REDUTA BISZTYNEK – DELUX 3:11 (0:2)
Bramki: Łuksz Lis (22) Dawid Busz (33) Kewin Kuczyński (40) – Bartosz Rzeźnik (4,27,36,37) Tomasz Deluga (9) Jan Kadziewicz (26) Paweł Kasprzak (28,30,31,36,38)

• 20 BBZ – DIGGER 2:3 (0:2)
Bramki: Kamil Warda (34) Robert Daszkiewicz (37) – Radosław Pryszczepko (9) Tomasz Bobrowski (16,36)

29.12.2019 /10 kolejka/
• WIECZNIE MŁODZI – DZIKIE KOTY 4:13 (3:6)
Bramki: Jakub Magnuszewski (13) Jakub Lemański (17,20,24) – Mateusz Rodak (3,31,34,36) Marcin Kochański (6,14,21) Maciej Kadziewicz (9) Kamil Rabużewicz (8,29,31) Krzysztof Kudlicki (11) Patryk Rodak (29)

• DIGGER – WM – GLASS 8:1 (2:1)
Bramki: Maciej Szczygie(L)ski (2,33) Rafał Malicki (21,25,26) Tomasz Osipowicz (24) Radosław Pryszczepko (28,32) – Mateusz Archacki (10)

• DELUX – TOLKO 9:3 (4:0)
Bramki: Mateusz Łażewski (1,24) Paweł Kasprzak (2,4,5,32,33,38) Jan Kadziewicz (21) – Edawrdo Blake (27) Kacper Tymcio (33) Łukasz Mucha (37)

• 20 BBZ – FC PORTO 10:0 (4:0)
Bramki: Sławomir Mycio (9,18,28,29) Tomasz Krasowski (17) Łukasz Siedler (19,30,39) Radosław Łajkowski (27) Łukasz Boras (33)

• ŻWIR – WIK – COCO JAMBO 15:2 (6:2)
Bramki: Mateusz Orłowski (5,22) Mateusz Czajkowski (13,18) Rafał Solecki (15,16)Damian Gigielewicz (20,25,26,31) Andrzej DUNTY Łojewski (23,32) Michał Wołowik (24,31) Szymon Lemański (27) – Radosław Rogoziński (16,20)

• VICTORIA OLDBOYS – BATEK 3:4 (3:2)
Bramki: Kacper Dądzik (4) Marcin Kwieciński (10) Jakub Kadziewicz (10) – Mateusz Knifka (8) Jacek Brynkiewicz (18,27) Marcin Stankiewicz (29)

• REDUTA BISZTYNEK – KS WOJCIECHY 5:6 (3:3)
Bramki: Dawid Busz (2,20,32,40k) Kewin Kuczyński (15) – Adam Galiński (2,17k,23,40k) Radosław Biedulski (22k)

Dawid Busz w 39,24 min wyrównuje z karnego na 5:5, ale 4 sek, przed końcem Adam Galiński z karnego strzela zwycięską bramkę!

AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK

Lp.

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

DIGGER

10

30

10

0

0

76:19

2

ŻWIR - WIK

10

27

9

0

1

87:26

3

20 BBZ

10

24

8

0

2

87:12

4

DZIKIE KOTY

10

22

7

1

2

76:26

5

DELUX

10

22

7

1

2

84:37

6

BATEK

10

21

6

3

1

55:21

7

KS WOJCIECHY

10

18

6

0

4

48:40

8

REDUTA BISZTYNEK

10

13

4

1

5

41:56

9

TOLKO

10

7

2

1

7

32:94

10

VICTORIA OLDBOYS

10

6

2

0

8

29:56

11

WM - GLASS

10

6

2

0

8

29:56

12

FC PORTO

10

6

2

0

8

36:104

13

WIECZNIE MŁODZI

10

3

1

0

9

34:114

14

COCO JAMBO

10

1

0

1

9

26:79

 

Klasyfikacja strzelców:
25 Dawid Busz (REDUTA BISZTYNEK)
20 Damian Gigielewicz (ŻWIR - WIK)
19 Mateusz Czajkowski (ŻWIR - WIK)
19 Michał Wołowik (ŻWIR - WIK)
18 Łukasz Boras (20 BBZ)
17 Rafał Malicki (DIGGER)
17 Paweł Kępkowicz (KS WOJCIECHY)

PUCHAR FAIR PLAY

M

Zespół

Pkt.

1

COCO JAMBO

24

2

DIGGER

27

 

FC PORTO

27

4

ŻWIR - WIK

28

5

BATEK

29

6

20 BBZ

33

 

DELUX

33

8

WIECZNIE MŁODZI

41

9

WM - GLASS

44

10

VICTORIA OLDBOYS

47

11

KS WOJCIECHY

49

 

DZIKIE KOTY

49

13

TOLKO

63

14

REDUTA BISZTYNEK

64

Punktacja:
1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/
2 pkt. – upomnienie 1 minutowe
5 pkt. – żółta kartka
8 pkt. – czerwona kartka
10 pkt. – walkower

 

Terminarz 11. i 12. kolejki spotkań:

11.01.2020 Kolejka 11
14:00 WM – GLASS - FC PORTO
14:50 WIECZNIE MŁODZI - VICTORIA OLDBOYS
15:40 TOLKO - KS WOJCIECHY
16:30 DZIKIE KOTY - COCO JAMBO
17:20 DIGGER - REDUTA BISZTYNEK
18:10 20 BBZ - BATEK
19:00 DELUX - ŻWIR - WIK
Sędzia: Cichocki Andrzej

12.01.2020 Kolejka 12
11:00 BATEK - WM - GLASS
11:50 FC PORTO - TOLKO
12:40 COCO JAMBO - WIECZNIE MŁODZI
13:30 REDUTA BISZTYNEK - 20 BBZ
14:20 VICTORIA OLDBOYS - DELUX
15:10 KS WOJCIECHY - DZIKIE KOTY
16:00 ŻWIR - WIK - DIGGER

 

PARTNER TECHNICZNY ROZGRYWEK:

INTERIO Oficjalny dystrybutor odzieży sportowej JOMA JAKO ZEUS

Ostatnio zmieniany piątek, 03 styczeń 2020 09:41
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search