Aktualności

poniedziałek, 23 grudzień 2019 10:47

Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu: wyniki 7. i 8. kolejki spotkań

W miniony weekend rozegrano 7. i 8. kolejkę spotkań w ramach Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę. 

 

21.12.2019 /7 kolejka/
• COCO JAMBO – VICTORIA OLDBOYS 3:6 (2:2)
Bramki: Wojciech Białucha (11) Paweł Monkiewicz (14) Piotr Świstek (40) – Kacper Dądzik (10,21) Leszek Kwieciński (20) Przemysław Mikulak (23) Jakub Kadziewicz (26) Marcin Kwieciński (39)

• FC PORTO – REDUTA BISZTYNEK 4:8 (3:3)
Bramki: Grzegorz Perlejewski (6,9,11,35) – Dawid Busz (14,16,25,35,37) Łukasz Lis (19) Klaudoa Olszewska (31 sam.) Dominik Smerczyński (38)

• WM – GLASS – 20 BBZ 0:9 (0:4)
Bramki: Tomasz Krasowski (7) Robert Daszkiewicz (12) Łukasz Boras (13,36,39) Łukasz Siedler (20,33) Przemysław Jaworski (37 sam.) Radosław Kurywczak (38)

• BATEK – WIECZNIE MŁODZI 7:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Knifka (12,33) Paweł Palczewski (13 sam.) Dominik Kryłowicz (29) Marcin Stankiewicz (32) Mirosław Ładosz (34) Robert Murawski (36)

• DIGGER – TOLKO 7:1 (5:0)
Bramki: Maciej Szczygie(L)ski (3,30) Tomasz Osipowicz (8) Radosław Pryszczepko (13,18,32) Paweł Gajkowski (20) – Grzegorz Mateusiak (31)

• KS WOJCIECHY – ŻWIR – WIK 2:8 (2:2)
Bramki: Cezary Dworzański (8) Radosław Biedulski (16) – Michał Wołowik (2,14,35,36) Rafał Solecki (21,32 k)Andrzej DUNTY Łojewski (27) Mateusz Czajkowski (34 k)

• DZIKIE KOTY – DELUX 5:2 (2:1)
Bramki: Hubert Leszczenko (7,37) Błażej Jodko (17) Kamil Rabużewicz (30) Jakub Romańczyk (38) – Krzysztof Boras (12) Bartosz Rzeźnik (31)

22.12.2019 /8 kolejka/
• FC PORTO – VICTORIA OLDBOYS 4:2 (1:0)
Bramki: Grzegorz Perlejewski (10) Piotr Kasprzak (30) Patryk Olszewski (31) Stanisław
Kamiński (36) – Kornel Komarzewski (36) Kacper Dądzik (38)

• KS WOJCIECHY – COCO JAMBO 10:5 (4:3)
Bramki: Paweł Kępkowicz (6,23,24,26,33) Dominik Sófczyński (12) Adam Galiński (13,32) Cezary Dworzański (15) Radosław Biedulski (29) – Paweł Burnat (5) Radosław Rogoziński (19,20) Piotr Świstek (22,27)

• WM – GLASS – ŻWIR – WIK 3:10 (2:4)
Bramki: Paweł Piechota (1) Kamil Rabizo (10) Przemysław Jaworski (32) – Michał Wołowik (2,11,19,21,26) Mateusz Czajkowski (7) Damian Gigielewicz (29,31) Jarosław Wołowik (36,39)

• TOLKO – REDUTA BISZTYNEK 8:3 (2:2)
Bramki: Kacper Tymcio (3,4) Łuksz Mucha (27,29,40) Edwardo Blake (32,33) Patryk Rydel (40) – Jakub Serowik (1) Jakub Ciechowski (17,39)

• WIECZNIE MŁODZI – DIGGER 3:12 (0:7)
Bramki: Jakub Lemański (36,38,39) - Tomasz Osipowicz (4,18,38) Tomasz Bobrowski (9,20) Rafał Malicki (11,15,21,25,31) Radosław Pryszczepko (14,36)

• BATEK – DELUX 6:6 (2:1)
Bramki: Piotr Cierplicki (12,35) Mateusz Knifka (17,34) Dominik Kryłowicz (25) Jacek Brynkiewicz (33) – Tomasz Deluga (19,28) Mateusz Piechota (23) Bartosz Rzeźnik (26,34,38 k)

• DZIKIE KOTY – 20 BBZ 3:5 (0:2)
Bramki: Krzysztof Kudlicki (22) Patryk Rodak (26) Marcin Kochański (37) – Sławomir Mycio (8) Paweł Miłoszewski (18) Łukasz Boras (26) Radosław Kurywczak (36,40)

 

Aktualna tabela rozgrywek

Lp.

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

DIGGER

8

24

8

0

0

65:16

2

ŻWIR - WIK

8

21

7

0

1

59:23

3

20 BBZ

8

21

7

0

1

75:9

4

DZIKIE KOTY

8

16

5

1

2

54:22

5

DELUX

8

16

5

1

2

64:31

6

BATEK

8

15

4

3

1

39:16

7

REDUTA BISZTYNEK

8

13

4

1

3

33:39

8

KS WOJCIECHY

8

12

4

0

4

38:33

9

VICTORIA OLDBOYS

8

6

2

0

6

26:43

10

WM - GLASS

8

6

2

0

6

26:44

11

FC PORTO

8

6

2

0

6

34:82

12

TOLKO

8

6

2

0

6

27:83

13

WIECZNIE MŁODZI

8

3

1

0

7

30:88

14

COCO JAMBO

8

0

0

0

8

22:62

Klasyfikacja strzelców
20 Dawid Busz (REDUTA BISZTYNEK)
17 Łukasz Boras (20 BBZ)
16 Tomasz Konieczek (DELUX)
16 Paweł Kępkowicz (KS WOJCIECHY)
14 Damian Gigilewicz (ŻWIR - WIK)
14 Rafał Malicki (DIGGER)
14 Grzegorz Perlejewski (FC PORTO)

Puchar Fair Play

M

Zespół

Pkt.

1

COCO JAMBO

19

2

DIGGER

22

 

ŻWIR - WIK

22

4

FC PORTO

25

5

20 BBZ

26

6

BATEK

28

7

DELUX

31

8

WIECZNIE MŁODZI

37

9

KS WOJCIECHY

39

10

VICTORIA OLDBOYS

40

11

DZIKIE KOTY

42

12

WM - GLASS

43

13

REDUTA BISZTYNEK

46

14

TOLKO

50

Punktacja:
1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/
2 pkt. – upomnienie 1 minutowe
5 pkt. – żółta kartka
8 pkt. – czerwona kartka
10 pkt. – walkower

Terminarz 9. i 10. kolejki spotkań:

28.12.2019 Kolejka 9
14.00 BATEK - FC PORTO
14.50 KS WOJCIECHY - WM - GLASS
15.40 COCO JAMBO - TOLKO
16.30 VICTORIA OLDBOYS - DZIKIE KOTY
17.20 ŻWIR - WIK - WIECZNIE MŁODZI
18.10 REDUTA BISZTYNEK - DELUX
19.00 20 BBZ - DIGGER
Sędzia: Cichocki Andrzej

29.12.2019 Kolejka 10 
11.00 WIECZNIE MŁODZI - DZIKIE KOTY
11.50 DIGGER - WM – GLASS
12.40 DELUX - TOLKO
13.30 20 BBZ - FC PORTO
14.20 ŻWIR - WIK - COCO JAMBO
15.10 VICTORIA OLDBOYS - BATEK
16.00 REDUTA BISZTYNEK - KS WOJCIECHY
Sędzia: Cichocki Andrzej

 

PARTNER TECHNICZNY ROZGRYWEK:

INTERIO Oficjalny dystrybutor odzieży sportowej JOMA JAKO ZEUS

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 grudzień 2019 10:47
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search