Aktualności

poniedziałek, 16 grudzień 2019 10:35

Mistrzostwa Bartoszyc w futsalu: wyniki 5. i 6. kolejki spotkań

W mioniony weekend rozegrano 5. i 6. kolejkę spotkań w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu w Futsalu. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań oraz aktualną tabelę rozgrywek. 

 

14.12.2019 /5 kolejka/

• COCO JAMBO – FC PORTO 4:7 (2:1)
Bramki: Wojciech Białucha (7,9) Sławomir Mandywel (21,38) – Przemysław Kaliszuk (5,36) Grzegorz Perlejewski (22,22,25) Mateusz Gronczewski (23) Mateusz Tomaszewicz (40)

• VICTORIA OLDBOYS – WM – GLASS 4:2 (2:0)
Bramki: Marcin Kwieciński (11,20) Kwieciński Leszek (34) Wiesław Kurach (38) – Dariusz Sawicz (29) Mateusz Archacki (36)

• ŻWIR – WIK – TOLKO 12:4 (8:1)
Bramki: Damian Gigielewicz (2,3,10,12,20,36) Mateusz Czajkowski (8,18,20,31,35) Andrzej Wołowik (27) – Mateusz Lizio (4) Kacper Tymcio (24) Przemysław Ładosz (34) Edwardo Blake (37)

• 20 BBZ – WIECZNIE MŁODZI 10:1 (4:0)
Bramki: Kamil Warda (1,34) Sławomir Mycio (5,17,34) Radosław Kurywczak (9) Paweł Miłoszewski (22) Radosław Łajkowski (24) Tomasz Krasowski (39) Łukasz Siedler (40) – Bartosz Budny (24)

• KS WOJCIECHY – BATEK 1:0 (0:0)
Bramki: Paweł Kępkowicz (40) Bramka 2 sekundy przed syreną końcową !!!

• REDUTA BISZTYNEK – DZIKIE KOTY 0:7 (0:1)
Bramki: Marcin Kochański (18,31) Maciej Kadziewicz (23,25) Kamil Rabużewiczz (24,27) Jakub Romańczyk (39)

• DELUX – DIGGER 2:4 (0:1)
Bramki: Radosław Szewczyk (33) Tomasz Deluga (35) – Tomasz Bobrowski (11) Ernest Tucholski (22,29,30)

15.12.2019 /6 kolejka/

• BATEK – TOLKO 15:1 (5:1)
Bramki: Dawid Kuzia (5,13,22,23,24,37) Mateusz Knifka (9,21) Robert Murawski (12) Piotr Cierplicki (14,28,40) Marcin Stankiewicz (23,33) Dominik Kryłowicz (32) – Przemysław Ładosz (7)

• WM – GLASS – DZIKIE KOTY 3:8 (0:5)
Bramki: Mateusz Archacki (25) Paweł Piechota (36) Przemysław Jaworski (40) – Jakub Romańczyk (6,27)Adam Puchalski (10 samobójcza) Maciej Kadziewicz (12) Marcin Kochański (15,19) Mateusz Rodak (23) Błażej Jodko (35)

• FC PORTO – WIECZNIE MŁODZI 3:11 (2:4)
Bramki: Grzegorz Perlejewski (7,8,37) – Jakub Lemański (1,14,23) Dawid Sófczyński (9,36) Mateusz Ziemacki (19,39) Bartosz Budny (25,26,27) Karol Snopkowski (39)

• VICTORIA OLDBOYS – 20 BBZ 1:11 (1:3)
Bramki: Kacper Dądzik (8) – Kamil Warda (2,32) Łukasz Siedler (6) Radosław Kurywczak (20,27,29,40k) Robert Daszkiewicz (21) Paweł Miłoszewski (23) Łukasz Zych (24,35)

• COCO JAMBO – DIGGER 1:14 (1:9)
Bramki: Paweł Burnat (20) – Maciej Szczygie(L)ski (5,10,13,22,26) Radosław Pryszczepko (8,15) Paweł Gajkowski (14,15,19) Rafał Malicki (17,36) Ernest Tucholski (27,40)

• KS WOJCIECHY – DELUX 1:3 (0:0)
Bramki: Tomasz Dziadczyk (39) – Bartosz Rzeźnik (31,36) Kamil Szkoda (37)
Zespół z Wojciech nie wykorzystał dwóch rzutów karnych - obronionych przez Kamila Jaworskiego

• ŻWIR – WIK – REDUTA BIZTYNEK 9:3 (3:1)
Bramki: Szymon Rentkowski (3) Mateusz Czajkowski (15,33,36) Damian Gigielewicz (19,29) Andrzej Wołowik (23) Andrzej Łojewski (23) Rafał Solecki (24) – Dawid Busz (4) Kewin Kuczyński (25) Jakub Cichowski (30)

 

AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK

 Lp.

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

DIGGER

6

18

6

0

0

46:12

2

20 BBZ

6

15

5

0

1

61:6

3

DELUX

6

15

5

0

1

56:20

4

ŻWIR - WIK

6

15

5

0

1

41:19

5

DZIKIE KOTY

6

13

4

1

1

46:15

6

BATEK

6

11

3

2

1

26:10

7

REDUTA BISZTYNEK

6

10

3

1

2

22:27

8

KS WOJCIECHY

6

9

3

0

3

26:20

9

WM - GLASS

6

6

2

0

4

23:25

10

VICTORIA OLDBOYS

6

3

1

0

5

18:36

11

WIECZNIE MŁODZI

6

3

1

0

5

27:69

12

FC PORTO

6

3

1

0

5

26:72

13

TOLKO

6

3

1

0

5

18:73

14

COCO JAMBO

6

0

0

0

6

14:46

Klasyfikacja strzelców:
Tomasz Konieczek (DELUX) 16
Dawid Busz (REDUTA BISZTYNEK) 15
Łukasz Boras (20 BBZ) 13
Damian Gigilewicz (ŻWIR - WIK) 12
Paweł Kępkowicz (KS WOJCIECHY) 11
Kamil Warda (20 BBZ) 11
Mateusz Czajkowski (ŻWIR - WIK) 10

PUCHAR FAIR PLAY

Lp.

Zespół

Punkty

1

ŻWIR - WIK

14

2

COCO JAMBO

15

3

BATEK

18

4

DIGGER

19

 

20 BBZ

19

 

FC PORTO

19

7

DELUX

20

8

KS WOJCIECHY

24

9

WM - GLASS

31

10

WIECZNIE MŁODZI

34

11

DZIKIE KOTY

35

12

VICTORIA OLDBOYS

36

13

TOLKO

38

 

REDUTA BISZTYNEK

38

 

Punktacja:

1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/

2 pkt. – upomnienie 1 minutowe

5 pkt. – żółta kartka

8 pkt. – czerwona kartka

10 pkt. – walkower

 

Terminarz 7. i 8. kolejki spotkań

21.12.2019 Kolejka 7
g. 14.00 COCO JAMBO - VICTORIA OLDBOYS
g. 14.50 FC PORTO - REDUTA BISZTYNEK
g. 15.40 WM - GLASS - 20 BBZ
g. 16.30 BATEK - WIECZNIE MŁODZI
g. 17.20 DIGGER - TOLKO
g. 18.10 KS WOJCIECHY - ŻWIR - WIK
g. 19.00 DZIKIE KOTY - DELUX
Sędzia: Cichocki Andrzej

22.12.2019 Kolejka 8
g. 11.00 FC PORTO - VICTORIA OLDBOYS
g. 11.50 KS WOJCIECHY - COCO JAMBO
g. 12.40 WM - GLASS - ŻWIR - WIK
g. 13.30 TOLKO - REDUTA BISZTYNEK
g. 14.20 WIECZNIE MŁODZI - DIGGER
g. 15.10 BATEK - DELUX
g. 16.00 DZIKIE KOTY - 20 BBZ
Sędzia: Cichocki Andrzej

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 grudzień 2019 10:52
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search