Aktualności

poniedziałek, 09 grudzień 2019 10:23

Mistrzostwa Bartoszyc w Futsalu: wyniki 3. i 4. kolejki spotkań

W miniony weekend rozegrano 3. i 4. kolejkę w ramach Mistrzostw Bartoszyc w Futsalu. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań. 

 

07.12.2019 /3 kolejka/

• KS WOJCIECHY – WIECZNIE MŁODZI 15:4 (8:0)
Bramki: Michał Biedulski (3,22,37,40) Paweł Kępkowicz (4,11,15,17,29,33) Dominik Sófczyński (4,15) Rafał Gwiazda (10) Cezary Dworzański (31,40) – Jakub Lemański (22) Karol Snopkowski (24) Dawid Sófczyński (30) Paweł Palczewski (40)


• DZIKIE KOTY – FC PORTO 17:4 (6:2)
Bramki: Marcin Kochański (2,3,4,35) Hubert Leszczenko (7,26,29,38,40) Kamil Rabużewicz (10) Patryk Rodak (17,39,39) Mateusz Rodak (24,34) Krzysztof Kudlicki (32,33) – Paweł Narkowicz (4,40) Piotr Zaroda (6,23)


• TOLKO – WM – GLASS 1:3 (0:0)
Bramki: Kacper Tymcio (36) – Radosław Sosiński (22,25) Dariusz Sawicz (28)


• DELUX – COCO JAMBO 9:5 (1:5)
Bramki: Krzysztof Boras (7,23) Tomasz Konieczek (25,26,34) Bartosz Rzeźnik (27) Tomasz Deluga (29,38) Kamil Szajda (29) – Wojciech Białucha (2,4) Radosław Rogoziński (6) Paweł Monkiewicz (16,20)


• DIGGER – VICTORIA OLDBOYS 5:4 (2:4)
Bramki: Tomasz Osipowicz (5) Paweł Gajkowski (13k,34) Tomasz Bobrowski (23) Maciej Szczygie(L)ski (29) – Marcin Kwieciński (4,9) Leszek Kwieciński (15) Jakub Kadziewicz (19)


• REDUTA BISZTYNEK – BATEK 4:4 (3:2)
Bramki: Dawid Bisz (10,12,20,28) – Robert Murawski )|(9) Dawid Kuzia (13) Piotr Cierplicki (37,39)


• 20 BBZ – ŻWIR – WIK 2:3 (0:1)
Bramki: Paweł Miłoszewski (23) Radosław Kurywczak (30k) – Michał Gąsiorowski (11,39k) Rafał Solecki (22)

08.12.2019 /4 kolejka/
Mecz zaległy
20 BBZ – TOLKO 27:0 (14:0)
Bramki: Przemysław Tyryłło (3) Robert Daszkiewicz (5,25) Łukasz Boras (6,14,17,18,19,22,34) Łukasz Siedler (8,20,31,37,40) Sławomir Mycio (10,20,26,38)Paweł Miłoszewski (11,36) Kami Warda (15,16,23,29,33,34)

 

• WIECZNIE MŁODZI – WM – GLASS 3:10 (1:6)
Bramki: Jakub Lemański (14) Karol Snopkowski (24) Bartosz Budny (27) – Przemysław Jaworski (2) Radosław Sosiński (4,9,16,27,39) Dariusz Sawicz (10) Kamil Rabizo (13) Jacek Husak (26) Paweł Piechota (28)

 

• VICTORIA OLDBOYS – REDUTA BISZTYNEK 3:5 (0:2)
Bramki: Marcin Kwieciński (29) Przemysław Mikulak (30) Wiesław Seretny (36) – Dawid Busz (10,16,26) Jakub Cichowski (25) Dominik Smerczeński (39)

 

• 20 BBZ – COCO JAMBO 8:1 (6:0)
Bramki: Łukasz Boras (3,5,5,6,15,27) Sławomir Mycio (11k)Łukasz Siedler (25) – Bogdan Maciulewicz (36)

 

• DZIKIE KOTY – TOLKO 12:0 (6:0)
Bramki: Kamil Rabużewicz (5,15) Maciej Kadziewicz (8,36) Krzysztof Kudlicki (10,13,30) Marcin Kochański (18,27) Hubert Leszczenko (23,40) Mateusz Rodak (33)

 

• DELUX – FC PORTO 18:3 (9:0)
Bramki: Kami Jaworski (1) Krzysztof Boras (3,9,27,32) Tomasz Konieczek (4,11,12,35) Mateusz Piechota (5,38) Tomasz Deluga (14) Kamil Szkoda (17,38) Bartosz Rzeźnik (22,25,34,40) – Zbigniew Tomaszewicz (30) Mateusz Gronczewski (32) Wiktor Leszczyński (33)

 

• DIGGER – KS WOJCIECHY 5:2 (2:1)
Bramki: Rafał Malicki (14,27) Paweł Gajkowski (15) Tomasz Bobrowski (37) Radosław Pryszczepko (39) - Michał Biedulski (17,26)

 

• ŻWIR – WIK – BATEK 1:3 (1:2)
Bramki: Dominik Gigielewicz (12) – Dominik Kryłowicz (3) Dawid Kuzia (9) Mateusz Knifka (36)

Aktualna tabela

 

Zespół

Mecze

Punkty

Z

R

P

Bramki

1

DELUX

4

12

4

0

0

51:15

2

DIGGER

4

12

4

0

0

    28:9

3

REDUTA BISZTYNEK

4

10

3

1

0

19:11

4

20 BBZ

4

9

3

0

1

    40:4

5

ŻWIR - WIK

4

9

3

0

1

20:12

6

BATEK

4

8

2

2

0

    11:8

7

DZIKIE KOTY

4

7

2

1

1

31:12

8

KS WOJCIECHY

4

6

2

0

2

24:17

9

WM - GLASS

4

6

2

0

2

18:13

10

TOLKO

4

3

1

0

3

13:46

11

VICTORIA OLDBOYS

4

0

0

0

4

13:23

12

COCO JAMBO

4

0

0

0

4

  9:25

13

FC PORTO

4

0

0

0

4

16:57

14

WIECZNIE MŁODZI

4

0

0

0

4

15:56

 

Najlepszy strzelec

Bramki

Zawodnik

Zespół

16

Tomasz Konieczek

DELUX

14

Dawid Busz

REDUTA BISZTYNEK

13

Łukasz Boras

20 BBZ

10

Paweł Kępkowicz

KS WOJCIECHY

 

PUCHAR  FAIR  PLAY

M

Zespół

Punkty

1

DELUX

6

2

COCO JAMBO

8

3

BATEK

11

 

DIGGER

11

5

20 BBZ

12

 

KS WOJCIECHY

12

 

FC PORTO

12

 

ŻWIR - WIK

12

9

TOLKO

14

 

REDUTA BISZTYNEK

14

11

WIECZNIE MŁODZI

21

12

VICTORIA OLDBOYS

22

13

WM - GLASS

26

14

DZIKIE KOTY

27

 

Punktacja:

1 pkt. – faul /zliczany do rzutu karnego/

2 pkt. – upomnienie 1 minutowe

5 pkt. – żółta kartka

8 pkt. – czerwona kartka

10 pkt. – walkower

Terminarz 5. i 6. kolejki:

14.12.2019

Kolejka 5

 

14.00

COCO JAMBO

-

FC PORTO

 

14.50

VICTORIA OLDBOYS

-

WM - GLASS

 

15.40

ŻWIR - WIK

-

TOLKO

 

16.30

20 BBZ

-

WIECZNIE MŁODZI

 

17.20

KS WOJCIECHY

-

BATEK

 

18.10

REDUTA BISZTYNEK

-

DZIKIE KOTY

 

19.00

DELUX

-

DIGGER

 

Sędzia: Radziul Radosław

 

15.12.2019

Kolejka 6

 

11.00

BATEK

-

TOLKO

 

11.50

WM - GLASS

-

DZIKIE KOTY

 

12.40

FC PORTO

-

WIECZNIE MŁODZI

 

13.30

VICTORIA OLDBOYS

-

20 BBZ

 

14.20

COCO JAMBO

-

DIGGER

 

15.10

KS WOJCIECHY

-

DELUX

 

16.00

ŻWIR - WIK

-

REDUTA BISZTYNEK

 

Sędzia: Radziul Radosław

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 grudzień 2019 10:25
Copyright © 2018 Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Search